Çok kötü durumdayım

Böyleleri sanıyor ki lisede sevgili olduğum kız beni ben olduğum için seviyor. Param veya dış görünüşüm için değil. O yüzden 2 ay sonra ayrılıyorlar :D. O yaşlarda sevgili olduğun insanla çoluk çocuğa karışıp mutlu olma ihtimalin % kaç?
Demek istediğim bu. Her sevgilileri olduklarında hayatlarının aşkıymış gibi bakıyorlar, karşısının da kendilerine böyle baktığını düşünüyorlar. Sevgilileri terk edince durumu anlıyor ve olay ağlama evresine geçiyor. Ardından başka bir kız ile tanışıyorlar ve tüm bu evreler kısır döngü şekilde tekrarlanıyor.
Böyleleri sanıyor ki lisede sevgili olduğum kız beni ben olduğum için seviyor. Param veya dış görünüşüm için değil. O yüzden 2 ay sonra ayrılıyorlar :D. O yaşlarda sevgili olduğun insanla çoluk çocuğa karışıp mutlu olma ihtimalin % kaç?
Demek istediğim bu. Her sevgilileri olduklarında hayatlarının aşkıymış gibi bakıyorlar, karşısının da kendilerine böyle baktığını düşünüyorlar. Sevgilileri terk edince durumu anlıyor ve olay ağlama evresine geçiyor. Ardından başka bir kız ile tanışıyorlar ve tüm bu evreler kısır döngü şekilde tekrarlanıyor.

Klasik ergen tiplemesi. Oldu olacak birde terk etti diye intihar edeyim ardından :D Önemseyip önemsememek öyle belli olmaz. Seni başkası için terk edip gidenin arkasından ağlamak zırlamak hiçbir şey getirmez. Seni gerçekten seven terk etmez zaten onun için gözyaşı dökmen lazım seni bırakıp giden için değil :).

Evet tipi inceliyoruz. Sevgilisinden ayrılıp üzülene ergen yakıştırması? Senin gibi asosyalin 30 yıl sonra olamayacağı kadar olgunum, birini kaybedince üzülmenin beni ergen yapabileceğini düşünecek kadar çocuksun. Sadece ayrıldığım için üzüldüğümü belirttim. Peki ne anlamış başkası için terk edip gittiğini anlamış. Terk edildiğim vs. geçmiyorken bir yerde terk edildin diyor. Okuduğunu anlamıyor yazdığını bilmiyor. Kendisinden başka düşünceyi kabul etmiyor. Benim ilişkim imkansızlıklar yüzünden bitti. Almanya'ya taşındı çünkü.

Yazdığı diğer mesaja bakıyoruz. Kadınları belirli bir kategoriye sokuyor, paraya ve dış görünüşe bakıyolarmış. Klasik Ortadoğu zihniyeti. Reddedildiğinde sebebini fakirliği ve çirkinliği sanan asosyal. Başka söze hacet yok.

Forumdaki siyaset ve din konularındaki mesajlarıma bakman yeterli olur gerici olup olmadığımı anlaman için.

Bir diğeri de din konularına yazdıklarının kendisinin bir şekilde ''gerici'' olmayacağını kanıtlayacağını düşünüyor. Sanki gericilik sadece din alanında geçerlidir. Daha fazla konuyu takip etmiyorum. Yalnızlığınızla başarılar.

@@Jw0w

Dostum, ne dediğini bile anlamıyorum. İstisnai ilişkiler elbette vardır ancak ben genelleme yapıyorum dikkat edersen. Şu zamanda kaç kişi sevgilileriyle gerçekten "sevgili" oldu? Sana soruyorum şu anki sevgili algısı birbirini yiyip bitiren sadece hayatlarını birbirlerine zindan eden tek umurlarında olan toplumdan geri kalmamak olan 2 ergen arkadaşımızın kısa süreli aşkımlı cicimli tavırları değil midir? Sadece bu dönemden geçen bir arkadaşımıza "HAYATIMIN EN KÖTÜ GECESİ" şeklinde nitelendirdiği bir olgunun aslında doğru olmayıp sadece boş olduğunu vurguladım. 20yaşında taş gibi bir ekmek dişleyebilmek için saatlerce taş taşıyan insanlar var iken onun bu dramının ne denli önemsiz olduğunu dile getirdim. Kalkmış burada "sevgisiz, duygusuz, hayattan elini eteğini çekmiş" şeklinde yorumlar yapmışsın. Senin adına üzgünüm çünkü yeterince duygulu bir insanım aslında duygusal ve sevgi dolu bir insan olduğum için bu yazıyı yazdığımı nasıl anlayamadın anlayamadım.

Bir diğeri de din konularına yazdıklarının kendisinin bir şekilde ''gerici'' olmayacağını kanıtlayacağını düşünüyor. Sanki gericilik sadece din alanında geçerlidir.
İki kelime yazıştığı kişiye gerici yakıştırması yapan birinin bunu söylemeye hakkı yoktur.
Yalnızlığınızla başarılar.
Seninkinden 3 kat fazla sevgilim olmuştur. Instagram var sana 5 farklı eski sevgilimle fotoğraflarımı göstereyim.

Yeni sevgili yap. O kadar da zor bir şey değil.

Kusura bakma kardeşim de Allah başka dert vermesin yahu? Ne en karanlık gecesi, ne hayatım bitti tavırları? 1Hafta sonra unutucaksın böyle kıytırık bir konuyu bu kadar büyütme hayatta sevgiliden ayrılmaktan çok daha büyük dertler var. Küçük yaşta sokağa atılan camide -20derecede yatan insanlar bilirim hallerine şükür eden yapmayın kardeşim çıkın şu er ya da geç ayrılacağın büyük ihtimal hayatında önemli bir yeri olmayan sadece yaşının getirdiği hevesle sahte aşkımlarla süslediğiniz kız arkadaşınız için mazlume rolünü oynamayı. Takma 1haftaya kızın adını dahi hatırlamazsın 😂😂

Katılıyorum gelip geçici insanlar bunlar 2 gün sonra ayrılacağın insana "hayatının merkezinde" yer vermek saçmalıktır.

Seninkinden 3 kat fazla sevgilim olmuştur. İnstagram var sana 5 farklı eski sevgilimle fotoğraflarını göstereyim.

İnanılır gibi değil. Kadınlara verilen değer ülkede tam olarak bu.

Evet tipi inceliyoruz. Sevgilisinden ayrılıp üzülene ergen yakıştırması? Senin gibi asosyalin 30 yıl sonra olamayacağı kadar olgunum, birini kaybedince üzülmenin beni ergen yapabileceğini düşünecek kadar çocuksun. Sadece ayrıldığım için üzüldüğümü belirttim. Peki ne anlamış başkası için terk edip gittiğini anlamış. Terk edildiğim vs. geçmiyorken bir yerde terk edildin diyor. Okuduğunu anlamıyor yazdığını bilmiyor. Kendisinden başka düşünceyi kabul etmiyor. Benim ilişkim imkansızlıklar yüzünden bitti. Almanya'ya taşındı çünkü.

Yazdığı diğer mesaja bakıyoruz. Kadınları belirli bir kategoriye sokuyor, paraya ve dış görünüşe bakıyolarmış. Klasik Ortadoğu zihniyeti. Reddedildiğinde sebebini fakirliği ve çirkinliği sanan asosyal. Başka söze hacet yok.

Bir diğeri de din konularına yazdıklarının kendisinin bir şekilde ''gerici'' olmayacağını kanıtlayacağını düşünüyor. Sanki gericilik sadece din alanında geçerlidir. Daha fazla konuyu takip etmiyorum. Yalnızlığınızla başarılar.
1599773253145.png

Konuşan görsel sana yeterli cevap olur diye düşünüyorum :d Çünkü ne yazsak anlamıyorsun cevaplarınla insanları sürekli ötekileştiriyorsun kendinden aşağıda görüyorsun. Tanımadan asosyal olduğum kanısına varmışsın mesela tanımadığın insanın kişilik özelliklerini nerden biliyorsun?:D

İnanılır gibi değil. Kadınlara verilen değer ülkede tam olarak bu.
Bana yalnızsın dedin, Instagram hesabını vermeni bekliyorum. Söz verdiğim gibi 5 farklı sevgilimle olan fotoğraflarımı göstereceğim.

Ayrıca benim mesajlarımı alıntılayıp kadın düşmanlığı yapıyormuşum gibi olayı çarpıtman zihniyeti gösteriyor bana. Hayatımda hiçbir kadına saygısızlık yapmadım, hor görmedim, hakaret etmedim.

@@Arkham Kn1ght @@aKuu

Konuyu takipten çıkartmalısınız kankalar maşallah çevremdeki herkes aşık Veysel ama sonra "Ya Kanka Ben Biliyordum Aslında da Acıdım Devam Etmek İstedim içinde Vardı Zaten" Aynen kanka değerli insan aynen kanka hayatın merkezi aynen.
- E kanka hani ayrılmıştınız kötüydü falan?
- Ya kanka şu aldığı şeye bak şirin ponçik şeyyyyyy

Takma diyenler hayatta gerçekten kimseyi sevmemiş insanlar sanırım. Sevgilisinden ayrılmış, hayatının merkezindeki insan gitmiş.
Tavsiyem arkadaşlarına yönel. Yalnız geçirme bu süreci, sigarayı bırakmak gibi düşündükçe daha fazla çekilirsin.

Her insanın kaderinde sınanması gereken biri vardır ve dostum inan biz bunla sınanalı çok oldu.

Kendimi daha çok şöyle tabir etmek isterim; "duygusal bağımsızlığımı kazanmış ve bu yönden kale gibi olmuş biri."

Geri
Yukarı