Çok mu fazla kilolu görünüyorum?

Yaşım 15.5 boyum 177 sizce 80+ var mıyım? Daha mı zayıfımdır yoksa daha mı fazlayımdır? Kaç dersiniz? Tartılabilirsin diyebilirsiniz evet haklısınızda ama dıştan nasıl ve ne kadar göründüğümü merak ettim ve tartım yok.

Dostum kendini böyle gördüğünde mutlu musun? Seni mutlu edecek vücut nedir? O vücuda nasıl ulaşabilirsin hedefleyip planladın mı?
Boş ver dışarıdan kaç göründüğünü hayat insanın kendi zihninden ibarettir, sen mutlu olacağın şeyi bul, planla ve yapmaya başla.

Hepsinin su olması elbet imkansız da günde 3 3.5 lt den az su iciyorsan bilki 3 4 kg rahat sudur.
Keşke hepsi su olsa. Öyle eylülden bu yana çokta yemedim. Nasıl 75'ten 90lara çıkmış olabilirimki

Dostum kendini böyle gördüğünde mutlu musun? Seni mutlu edecek vücut nedir? O vücuda nasıl ulaşabilirsin hedefleyip planladın mı?
Boş ver dışarıdan kaç göründüğünü hayat insanın kendi zihninden ibarettir, sen mutlu olacağın şeyi bul, planla ve yapmaya başla.
Aslında öyle çokta mutsuz değilim. Dıştan giyinikken kimse bana kilolusun falan demedi. Böyle bir konu açmamın sebebi de ne kadar ve nasıl görünüyorum diye açtım. Ve sence kaç görünüyorum? Ama bende isterim ters üçgen bir vücut ile bir nebze kas ama şuanki okul hayatım pek izin vermiyor gibi.

Hocam dıştan 75-80 üstü görünüyorsunuz ama size tavsiyem spora yani yürüyüşe başlamanız.
Spor yürüyüş demek değildir. Kalori açığı bırakmadığı sürece istediği kadar yürüsün hiç bir şey olmaz.

Spora başlayıp bu makalemde yer alan yazıları uygulamanı öneririm.

Ayrıca spora başladığında ne yapman gerektiğini bilmiyorsan bunu da okuyabilirsin.

Spor yürüyüş demek değildir. Kalori açığı bırakmadığı sürece istediği kadar yürüsün hiç bir şey olmaz.

Spora başlayıp bu makalemde yer alan yazıları uygulamanı öneririm.

Ayrıca spora başladığında ne yapman gerektiğini bilmiyorsan bunu da okuyabilirsin.

Peki sizce ben kaç duruyorum? Yaşıma göre çok mu kötü durumdayım?

Göbek var ama 80 altında olduğunuzu düşünüyorum.
Yeni fark ettim. Bir tek sen 80 altı demişsin. Sağol.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı