Çok şanssız mıyım?

cxnnorx

Hectopat
Ben ne şanssız adamım ya, çok mantıksız şeyler oluyor bu kavram artık şans kavramını yok etti artık bu benim kaderim sanki hayat hayal ettiğim şeylerin olmasını istemiyor.

Ben bundan sonra ne olacağını 1, 2 saniye içinde kafamda kurgularım ama her zaman bu hayalim olmaz. Sadece insanların ne diyeceklerini anlıyorum, mesela babamla bir şey konuşuyoruz ben bir şey diyorum sonra babam bana şunu derdi diye düşünüyorum, babam da gerçekten onu söylüyor. Sanki ne olacağını biliyormuşum gibi kardeşimle annem herhangi biriyle konuşurken ne diyeceğini anlıyorum. Bu saniye bile sürmüyor ama ben dediğini anladım diyemeden zaten o söylüyor. Anlatmaya zamanım yok çünkü her şey sadece 1 saniye içinde gelişiyor. Ben de malum anlamadığım şeyi o söyledikten sonra (anladım ama onu diyeceğini) şeklinde telaffuz ediyorum ama gerçekten istisnalar hariç çoğu söylediklerini anladığım doğru çıkıyor.

Şimdi gelelim beni sinir eden duruma; mesela oyunda oynarken piramiti soyuyorum, parkurlar işte en zorlarını geçiyorum, saliseler içinde o kapıdan geçeciğimi hayal ediyorum, hiç oyunda ölmediğim bir yerde kaybediyorum. Mesela Technopat'ta bir soru soracağım, tam konu oluşturacağım basacağımı hayal ediyorum ve elektrikler gidiyor. Bunun gibi yüzlerce örnek verebilirim, hayatım böyle geçiyor. Mesela bazen işime de yarıyor, sabah ekmek almaya kendim gittiğimi hayal ediyorum ama mantıksız bir şeklide sıra bendeyken bir sebepten dolayı kardeşime gidiyor ama bu hayalimi saliseler içinde kuruyorum ve kurdum hayali ciddi şekilde kurmazsam bir işe yaramıyor. İşime yarayanları sanki gerçekmiş gibi hayal ediyorum tamamen ama bu da çok zor bir şey işte onu zorlan yapıyorum ve oluveriyor, artık bunun şans olmadığın anladım.

Birkaç tane daha örnek vereyim; biz yazın il dışına çıkıyoruz, eve döneceğimiz zaman dedem ben sizi almaya geleceğim dedi cidden bunu hayal ettim 1 gün sonra arayıp işi çıktığını söyledi, bir daha ne bizde elektrikli motor var onu kendi memelektim hiç sürememe sandım orada hiç motor olmaz sandım. Dedem motoru hiç sevmez şeytandır o der ve arayıp sizin motoru buraya getirin hem sessiz çalışıyor burada sürersiniz dedi. Demem o ki, bu işin içinde bir iş var.

Not: Bağlantısı var mı bilmiyorum ama aşırı şekilde dejavu yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Enerji muhabbetlerine göre, evren frekansıyla uyumlanmak sanırım bu. Veya imajinasyonun gücü. Çok detaylı bilmiyorum ama araştır istersen :D

Aynısını bende yaşıyorum bir şeyi hayal ediyorum sonraki gün illaki bir aksaklık oluyor o işim tamamlanmıyor.

İşte ben de hayal ettiğim olmuyor ama insanların ne diyeceğini anlıyorum çök kötü bir şey bir de ben düşünmeden de yapamıyorum.
Enerji muhabbetlerine göre, evren frekansıyla uyumlanmak sanırım bu. Veya imajinasyonun gücü. Çok detaylı bilmiyorum ama araştır istersen :D.

Bilginin olduğu sayfayı atar mısın ya da biliyorsan açıklar mısın.
Gezegenine geri dön uzaylı.

🤗
Sen kahin misin?

Birisinin kahinlikle alakalı bir şey söyleyeceğini anlamıştım ama dalga geçme cidden düşündüm insanlar kendilerinle dalga geçtiğimi sanmalarındanda korkuyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı