Çok Yalnızım

Sanalda dostlar edin. Biliyorum kafa dengi dost bulmakta zor. 2 yıldır sadece 1 2 dost edinebildim onlarda aktif değiller. Ahlaklı, küfür etmeyen, kötü alışkanlıkları olmayan ve satmayan dost bulmak zor bu devirde. Kolay gelsin şimdiden.
Bir tane sağlam arkadaşım var okul dolayısıyla aktif konuşamıyorum o da benimle aynı kaderi yaşıyor. Sanırım bu hayatta karakter değil para ve tip kazanıyor

Sevdiğim kıza açıldım yine red yedim. Onunla birlikte 3 kıza aşık oldum bu hayatımda 3'ü de red etti. Sadece konuşalım istiyorum sizlerle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaşın kaç bilmem ama boş yere takıyorsun. 3 red yedin diye dünyanın sonu değil. bir an geliyor ki mucize gerçekleşti sanıyorsun, aynı bensin ne var ki bunda? Şu an da sevgilimle çok mutluyuz :D

24 yaşındayım ve 4-5 kere red yemişimdir. İnsan alışıyor. Artık yalnız olduğum aklıma bile gelmiyor. Hiç yaşamadığım bir his olduğu için eksikliğini de hissedemiyorum :D

Siz kaç yaşındasınız ?
15 kankam. ben daha 5 ay önce ölü gibiydim sadece köyde çalışıp akşamları boş oyun oynardım hayatım bilgisayardı ne doğru düzgün sevgilim oldu ne doğru düzgün hayatım sizin bahsettiğiniz yalnızlığın fazla katlarıydı yani. Şimdi beni tek mutlu eden şey canım sevgilim olduğu için bana ne yaparsa yapsın vazgeçmiyorum. Sen de seni mutlu eden şeyi bul ve asla vazgeçme, istediğin kız senin peşinden değil sen onun peşinden koş, bu Türk kızlarının egosundan pek bir şey beklememek gerek ama herkeste aynı değil. Ben böyle mükemmel bir kız görmemiştim, o benim peşimden koşarak başlattı ilişkimizi, devam da ettirdi şu an da gerisi bende.
24 yaşındayım ve 4-5 kere red yemişimdir. İnsan alışıyor. Artık yalnız olduğum aklıma bile gelmiyor. Hiç yaşamadığım bir his olduğu için eksikliğini de hissedemiyorum :D
Aşk öyle göründüğü kadar masum değil. Bir tutuldun mu onun tutsağı oluyorsun, yanında yaralar da veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı