Comnet 1 Yıllık Deneyim

Arkadaşlar Merhaba,
Yaklaşık 1 yıldır Comnet kullanmaktayım. Bu deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım bir fikir oluşturma açısından :)
Arkadaşlar Comnet geçen sene kurulmuş bir firma aslında. Yeni oluşan bir firmaya geçmek risk içerir çünkü ping durumu nedir, yoğun kullanımda sorun olacak mı; bunlar hep soru işaretidir fakat firma normalde Datacenter işi yaptığı için pandemi dönemi Netspeed sorun yaşadığım için direkt Comnet'te geçtim, o günden bu yana kullanıyorum, memnunum.
Aslında Datacenter alt yapısına güvendim :)
Yeni kurulup bu şekilde gelişmeleri kullanan kişileri memnun etmeleri firmanın bence kaliteli olmasını gösteriyor ben hatırlamıyorum yeni kurulup da bu şekilde büyüyen bir firma. Kullanan kişileri Facebook ve Telegram grubuna katılarak fikirlerini alabilirsiniz.

Arkadaşlar firma VDSL ve fiber hizmeti veriyor ADSL hizmeti vermiyor çünkü ADSL çok fazla arıza oluyor bu arızalar altyapı kaynaklı oluyor ama kullanıcılar kullandığı firmayı suçlu buluyor firmayı kötü duruma sokuyor bu yüzden bu hizmeti vermediklerini düşünüyorum bence en iyisi. Bakır altyapı gerçekten sorunlu tüm ISS şikayetleri çoğunlukla bakır alt yapıya sahip kullanıcıdan geliyor.

Özellikle Marmara bölgesi ve çevresinde oturan arkadaşlar varsa ve pinge çok önem veriyorsa şiddetle geçmesini tavsiye ederim. Diğer bölgeler için fazla bir şey söyleyemem orada oturan arkadaşların fikirlerini almanız daha doğru olur ama pinge önem vermiyorsanız normal bir kullanıcıysanız her bölgede kullanabilirsiniz.
Geçiş yapacak arkadaşlar mutlaka arkadaşını getir kodu kullansın 30 gün hizmet süresi ücretsiz kazanıyorsunuz.

- Kullanan kişilerin mutlaka görüşlerini alın çoğunluğun fikirlerine göre karar verin arkadaşlar 3-5 kişi memnun olabilir veya olmayabilir çünkü herkesin alt yapısı ve istekleri farklı oturduğu il farklı o yüzden genel kullanıcı yorumlarını dikkate alın.

Web sitesi: Comnet - 1000 Mbps'e Kadar Fiber, Kotasız ve Taahhütsüz İnternet

Dosya Ekleri

• 35.png
    35.png
    38,7 KB · Görüntüleme: 276
Kırşehir de aldığım ping değerleri TurkNet, Netspeed'e göre daha iyi. Bir tek müşteri hizmetleri kötü diyorlar. Fazla işim düşmediği için bir şey diyemem.
CS:GO ve R6 da 40-55 ping. PUBG Mobile 30'a kadar düşüyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Kırşehir de aldığım ping değerleri TurkNet, Netspeed'e göre daha iyi. Bir tek müşteri hizmetleri kötü diyorlar. Fazla işim düşmediği için bir şey diyemem.
CS:GO ve R6 da 40-55 ping. PUBG Mobile 30'a kadar düşüyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Teşekkür ederim yorumunuz için :)
Pop noktası olmamasına rağmen pinginiz düşmesi sevindirici.
İlerleyen zamanda pop noktaları olsa çok daha iyi sonuçlar elde edebiliriz diye düşünüyorum biz kullanıcılar.
MH konusunda bir şey diyemiyorum alt yapı fiber olduğu için selam bile vermiyorum işim düşmüyor adamlara.
Her firmada sorunlar var :)

Hocam bu ön ödeme işi nasıl oluyor? Diyelim ki ben kullanmak istedigim süreyi 12 ay olarak seçtim bir yıllık fatura ücretinin hepsini hemenmi kesiyor? Yoksa aydan ayamı ödüyorum?

Aktif olarak Kırşehir'de hangi interneti kullanıyorsunuz?
Netspeed. Comnet ilk başlarda çok iyiydi ama son zamanlarda sürekli paket kaybı oluyordu ve ping stabil değildi. Zaten müşteri hizmetleride suçu birine atmaya dünden razı.

Netspeed. Comnet ilk başlarda çok iyiydi ama son zamanlarda sürekli paket kaybı oluyordu ve ping stabil değildi. Zaten müşteri hizmetleride suçu birine atmaya dünden razı.
Ben de Gıbırnete geçtim 5 gün önce ama ping ve paket kaybı sorunları yaşıyorum siz netspeed önerir misiniz? Paket kaybı ve ping problemi burada var mı son olarak hattınız vdsl mi?

Ben de Gıbırnete geçtim 5 gün önce ama ping ve paket kaybı sorunları yaşıyorum siz netspeed önerir misiniz? Paket kaybı ve ping problemi burada var mı son olarak hattınız vdsl mi?
Vdsl hat 70mbps internet. İstanbula 12 ms ile bağlanıyorum. Yurtdışı ise 40 50 civarı oyundan oyuna göre değişiyor. Paket kaybı yaşamıyorum.

Geri
Yukarı