İnceleme Cooler Master MH670 Kablosuz oyuncu kulaklık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bff7e431-8467-45b7-b6a3-797d2f9dfd37.jpg

Daha önce hiç inceleme yapmamış biri olarak sizlere elimden geldiğince kulaklığı anlatmaya çalışacağım :) Cooler Master MH670 modeli bildiğiniz gibi ülkemizde yeni satışa çıktı satıcıya göre 850-1200 arası fiyatları değişmektedir.

Kutu içeriği

1- MH670 model kulaklığımız
2- 3.5 mm jack kablomuz
3- Kulaklığı şarj etmemiz için Micro USB kabo
4- Telefona bağlamak için ucu Type-C olan dönüştürücü
5- Wireless alıcı
6- Taşıma çantası

Herhangi bir yedek kulak pedi çıkmıyor ürünün kendi kulak pedi olduğu için yanında bir kumaş ped beklerdik ama Cooler Master bunu yapmamış.

İnceleme konusunda acemi olduğum için lafı çok uzatmayacağım :)

Rahatlık ve Performans

Öncelikle rahatlık kısmına değinmek istiyorum daha önce Snopy SN-RW1 ve Corsair Void Pro Wireless kulaklıklarını kullandım bu iki kulaklığa göre kıyaslama yapınca çok rahat bir kulaklık özellikle deri pedleri yumuşcık bayağı hoşuma gitti :). Kafamı çok iyi kavrıyor kayma düşme gibi sorun olmuyor. Fakat kafa kısmındaki derinin yumuşaklığı o kadar hoşuma gitmedi kafaya çok baskı uyguluyor gibi ya da ben 4 sene boyunca aynı kulaklığı kullandığım için alışma sürecindeyim.

Performans kısmı ise 3 saat boyunca CS:GO oynadım çok hoşuma gitti adamların ayak seslerini net bir şekilde duyuyordum yakın uzak yerini anlayabiliyordum
Oyun performansı gayet güzel kulaklığın benim hoşuma gitti :)

4 Saattir YouTube ve Twitch takılıp Müzik dinliyorum net güzel bir sesi var. MasterPlus uygulaması üzerinden kendinize göre ekolayzer ayarlarını yapabilirsiniz.
Basslar öyle gümbür gümbür değil ama gayet yeterli tatmin edici.

Gelelim mikrofon performansına oyun oynarken arkadaşlarıma danıştım mikrofon hakkında eskisi mi (Snopy SN-RW1) yoksa bu mu daha iyi diye bu kulaklığın
Mikrofonunu daha çok beğendiler sesim net ve güzel gidiyormuş eski kulaklığımda daha çocukça sesim çıkarken bunda daha olgun geliyormuş 😄 öyle söylediler
Kendim test yaptığımda da beğendim mikrofonu

Genel olarak ben kulaklığı beğendiğim için sadece eksilerinden bashetmek istiyorum

1- Kutu içeriğinden yedek ped çıkmıyor.
2- Pedler deri olduğu için yazın terleme yapabilir.
3- Kafa kısmındaki derinin yumuşaklığı hoşuma gitmedi sert geldi.
4- Kulaklık jack kablosu ile bağlıyken MasterPlus programı kulaklığı görmüyor.
5- USB kablosu sadece şarj için ben USB kablosu ile de kullanılmasını isterdim.
6- MasterPulse programında kulaklığın şarj yüzdesi yazmıyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar dediğim gibi ilk incelemem biraz acemice oldu sizlerden bunun için özür dilerim.
MH670 modeli hakkında sorularınız olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım :)
@Cooler Master Türkiye
@thelordof

Merhabalar, aynı kırılma sorununu ben de yaşadım. Daha 2 aylık bir kulaklığın bu kadar kolay kırılması hoşuma gitmedi. Ses veya rahatlık olarak da üstün bir özelliği olduğunu düşünmüyorum bu açıdan bu kulaklığı önermiyorum.

Evet ürünümün kulaklık üzerindeki mikrofona ait jak girişinin bozulduğunu bu yüzden servise gittiğini söylemiştim. Bir hafta önce vektron bilgisayar ups kargo ile göndermişti. Nihayet bugün teslim edildi. Ürünün sıfırını göndermişler arkadaşlar. 17 nisanda ben kargoladım. 19 nisanda ellerine ulaştı. 17 mayısta onlar kargoladılar. Bugün yani 26 mayısta elime ulaştı. Tabiki bu gecikmede kargoda sorumlu. Ama daha öncede dediğim gibi keşke bana ikame ürün gönderseydi cooler master ve ben 17 günlük kapanmayı telefon kulaklığı ile oyun oynayarak geçirmeseydim. Ben şahsen tamir edilmesini tercih ederdim çünkü kronik bir sorun var ise şimdi sıfır üründe yine aynı sorunla karşılaşmaktan çekiniyorum açıkçası. Hayırlısı bakalım...

Arkadaşlar Cooler Master 'dan kumaş pedi almış olup da kullanmayan varsa ücreti karşılığında bana satmayı düşünen var mıdır?

Bugün attığım maile böyle bir geri dönüş geldi, siz de bakmak istersiniz sanırım.

Dosya Ekleri

• IMG_20210914_214815.jpg
    IMG_20210914_214815.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 56
Pedler az önce elime ulaştı direkt yolladılar. Pedler baya güzel sonunda yollamaları iyi oldu. :)

Dosya Ekleri

• IMG-20210916-WA0005.jpeg
    IMG-20210916-WA0005.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 50
Ben de kulaklığı bi 6 7 ay kullandım. Wireless özelliğinden ucuz diye almıştım ama pişmanım aldığıma ya. PUBG , Valorant vsvs oynuyorum doğru düzgün nerden geldiğini anlamıyorum ayak seslerinin karışık geliyor bi. Kulaklık yok diye oynuyorum resmen. Keşke Cloud2 mi garantiye verip parasını almasaydımda yenisini isteseydim çok pişmanım sanırım satıp İtopyadaki indirimlerden yararlanıp 650-899 a kadar olan fiyatlılardan Asus Rog Strix Fusion Wireless , Razer Blackshark v2 Kablolu ya geçecem yada Cloud2 Kabloludan devam.. Şuan ki aklım olsa almazdım. Hele o bi arkadaş yazmıştı ped üstündeki bağlantı yerleri gıcır gıcır ötüyor kafanızı sağa sola çevirince plastik sesi geliyor demişti önemsemedimde takık bi insanım beni benden alıyor. Ne zaman gülecek yüzümüzzzz :'(

Ben de kulaklığı bir 6 7 ay kullandım. Wireless özelliğinden ucuz diye almıştım ama pişmanım aldığıma ya. PUBG, Valorant vsvs oynuyorum doğru düzgün nereden geldiğini anlamıyorum ayak seslerinin karışık geliyor bir. Kulaklık yok diye oynuyorum resmen. Keşke Cloud2 mi garantiye verip parasını almasaydımda yenisini isteseydim çok pişmanım sanırım satıp İtopya'daki indirimlerden yararlanıp 650-899'a kadar olan fiyatlılardan ASUS ROG STRIX Fusion Wireless, Razer BlackShark V2 kablolu ya geçeceğim ya da Cloud2 kabloludan devam. Şu anki aklım olsa almazdım. Hele o bir arkadaş yazmıştı ped üstündeki bağlantı yerleri gıcır gıcır ötüyor kafanızı sağa sola çevirince plastik sesi geliyor demişti önemsemedimde takık bir insanım beni benden alıyor. Ne zaman gülecek yüzümüzzzz:'(

Dürüst olmak gerekirse ben bile bazen kulaklığı değiştirmeyi düşünüyorum. Şu an üniversiteler açılacağı için fazladan masraf yapma lüksüm yok eğer olsaydı değişime giderdim.

Aynı fiyat bandında Cloud 2'den geçilecek başka bir kulaklık yok, net.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı