Corsair HS70 Wireless vs Void Pro Wireless

Benim bütçem 1200TL. Şimdi o kadar çok HS70 varki kafam karıştı. Hepsiburada sitesinde 1115 TL var. Başka bir sitede HS70 7.1 1700TL.

Teşekkür ederim. Bu dip ses sorunu iCUE yazılımı yüklü iken bu kulalkıkta olmuyor değil mi?

Void Elite tercih et o sorun çözüldü.

Çözüldü emin olmak için bakarken.

Özür dilerim unutmuşum bu konuya baktığımı evet eminim sorun olursa çözümü.

Void Elite Wireless daha iyi.

Void Elite tercih et o sorun çözüldü.

Çözüldü emin olmak için bakarken.

Özür dilerim unutmuşum bu konuya baktığımı evet eminim sorun olursa çözümü.

Void Elite Wireless daha iyi.

Şimdi sorun devam ediyorsa iCUE programını kaldıramam çünkü sıvı soğutucum klavyem hepsi iCUE programıyla yapıyorum. HS70 Pro Wireless daha yeni model ama Void Elite daha mı iyi ondan? Bir de sorunun çözülmesi Corsair tarafından mı oldu?

Şimdi sorun devam ediyorsa iCUE programını kaldıramam çünkü sıvı soğutucum klavyem hepsi iCUE programıyla yapıyorum. HS70 Pro Wireless daha yeni model ama Void Elite daha mı iyi ondan? Bir de sorunun çözülmesi Corsair tarafından mı oldu?

Zaten HS serisi vardı Pro diye duyurdular ama sadece ad değişti aynı Void Elite daha iyi model.

Bende neredeyse 1 aydır can çekişiyorum ve sanırım artık bugün aşağıdakinin siparişini vereceğim çünkü çok sıkıldım.
Firmaların 1000 TL üzerine sattığı her üründe o veya bu şekilde kronik sorunlar var, hangisini alırsan al bir şekilde bunlarla uğraşmak zorundasın. Sürekli ürün koduna bir harf ekleyip tekrar piyasaya çıkarıp insanları kazıklamaya, kandırmaya belki yanlış ürünü alırlar diye umut etmeleri de iyice iğrenç bir hal almış.
Bir yerde ürünü uygun fiyata buldum diye seviniyorsun ve sonradan kablolu kulaklığın kablosunun resimden silindiğini ve fiyatının aslında kablolu olduğu için çok yüksek olduğunu anlıyorsun. Yani bu tarz şerefsizliklerde iyice miğde bulandırıyor.
Tüketicinin hem Üreticileri hem de satıcıları şöyle güzel bir silkelemesi gerekiyor aslında ama neyse.
Corsair HS70 PRO 7.1 Kablosuz

Bende neredeyse 1 aydır can çekişiyorum ve sanırım artık bugün aşağıdakinin siparişini vereceğim çünkü çok sıkıldım.
Firmaların 1000 TL üzerine sattığı her üründe o veya bu şekilde kronik sorunlar var, hangisini alırsan al bir şekilde bunlarla uğraşmak zorundasın. Sürekli ürün koduna bir harf ekleyip tekrar piyasaya çıkarıp insanları kazıklamaya, kandırmaya belki yanlış ürünü alırlar diye umut etmeleri de iyice iğrenç bir hal almış.
Bir yerde ürünü uygun fiyata buldum diye seviniyorsun ve sonradan kablolu kulaklığın kablosunun resimden silindiğini ve fiyatının aslında kablolu olduğu için çok yüksek olduğunu anlıyorsun. Yani bu tarz şerefsizliklerde iyice miğde bulandırıyor.
Tüketicinin hem Üreticileri hem de satıcıları şöyle güzel bir silkelemesi gerekiyor aslında ama neyse.
dostum bu site güvenilir mi ? İade vs. sorun olur mu ?

Normal şartlarda kulaklık, hijyen gerekçesiyle bir çok firmada iade alınmaz. Ben almadan önce sorarak emin olduktan sonra bu firmadan Corsair Virtuoso aldım ve kulaklarımda ağrıya sebep olduğu için iade ettim. Bende herhangi bir sorun yaşatmadılar ama yine de emin olmak mümkün değil sanırım.

Bir yerde ürünü uygun fiyata buldum diye seviniyorsun ve sonradan kablolu kulaklığın kablosunun resimden silindiğini ve fiyatının aslında kablolu olduğu için çok yüksek olduğunu anlıyorsun. Yani bu tarz şerefsizliklerde iyice mide bulandırıyor.
Tüketicinin hem üreticileri hem de satıcıları şöyle güzel bir silkelemesi gerekiyor aslında ama neyse.

Benim elime bugün geçti sesini çok beğendim. Ben bu siteden aldımhttps://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/corsair-ca-9011211-eu-hs70-pro-7-1-kablosuz-oyuncu-kulakligi-siyah_pdp_684323169

Mikrofonu, kafadaki rahatlığı, kulağa uyguladığı baskı nasıl, uzun süre kullanımda rahatsız edecek gibi mi. Dip ses yada cızırtı gibi sorunlardan bahsediliyor böyle bir şey var mı?
Kulaklık açık ama her hangi bir şey dinlemiyorken uğultu gibi bir şey var mı?

Geri
Yukarı