Corsair K70 MK2 vs Low profile

Daha fazla  
Arkadaşlar Corsair K70 MK2 rapidfire veya Corsair K70 MK2 rapidfire Low profile hangisi daha iyi? Genel amaç oyun için olacak. İkisininde fiyatı İtopya'da aynı tuş olarak falan hangisi daha konforlu daha iyi.

Ben rapidfire modelini kullanıyorum aldıktan sonra lowprofile modeli geldi YouTube'da incelemesine baktım tek fark daha alçak tuş takimi var bu ne kadar konfor sağlar denemeden yorum yapamam.

Denemeden almayın bence Low Profile. Nefret edebilirsin yada bu zamana kadar niye bu tarz klavye kullanmamışım diyebilirsin. Ben hiç beğenmemiştim mesela.

Denemeden almayın bence Low Profile. Nefret edebilirsin ya da bu zamana kadar niye bu tarz klavye kullanmamışım diyebilirsin. Ben hiç beğenmemiştim mesela.

Şu an İtopya'da bayram indirimi var koronadan dolayı dışarı çıkamıyoruz ve mağaza kapalı deneyemiyorum. O yüzden kullanlar veya bilenler yorum yaparsa sevinirim.

Denemeden almayın bence Low profile. Nefret edebilirsin ya da bu zamana kadar niye bu tarz klavye kullanmamışım diyebilirsin. Ben hiç beğenmemiştim mesela.

Ne gibi kötü yanı var biraz açarmısın malum sebeplerden deneme şansımız yok maalesef merak eden biriyim çıktıktan sonra farkına vardım.

Sanırım şu ana kadar hep oem veya cherry profile keycap kullanmaya alışkın olduğum için notebook klavyesi gibi gelmişti bana alçak olduğu için.

Corsair K70 MK2 Red Switch olanını kullanıyorum bir süredir. Low profile olan kullanım olarak laptop çiklet klavyelerine benziyor. Ben kesinlikle çok memnun oldum low profile olanı almadığıma. Size iyi gelebilir tabii alışabilirseniz.

Sanırım şu ana kadar hep oem veya cherry profile keycap kullanmaya alışkın olduğum için notebook klavyesi gibi gelmişti bana alçak olduğu için.
peki low profile switch red mi cherry mx mi ?
bu klavyeyi alıyorum. o zaman

peki low profile switch red mi cherry mx mi ?
bu klavyeyi alıyorum. o zaman
MX Speed Switch daha önce kullandınız mı? Tuşlar basmadan algılıyor, haberiniz olsun. Aldıktan sonra bu neymiş diyebilirsiniz. :) Hangi switche alışıksanız onu almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı