Corsair MP510 480GB M.2 SSD alınır mı?

Şahsen memnuniyele Kingston A2000 kullanan birisi olarak yukarıda paylaştığımız PNY'ye ait modelin fiyatına göre daha iyi olduğunu düşünüyorum.

6 ay sonrasında yaptığım testlerde sıralı yazma hızının olağanın çok çok altında çıktığını ama kullanımıma olumsuz etki etmediğini söyleyebilirim. (A2000 500 GB için söylüyorum.)

Şahsen memnuniyele Kingston A2000 kullanan birisi olarak yukarıda paylaştığımız PNY'ye ait modelin fiyatına göre daha iyi olduğunu düşünüyorum.

6 ay sonrasında yaptığım testlerde sıralı yazma hızının olağanın çok çok altında çıktığını ama kullanımıma olumsuz etki etmediğini söyleyebilirim. (A2000 500 GB için söylüyorum.)

İlgin ve yorumun için çok teşekkür ediyorum. Pyn modelini alıyorum o zaman.

Şimdiden hayırlı olsun. Kingston A2000 ile birlikte son zamanlarda fiyatı azalan ve aynı zamanda yüz güldüren performansa sahip, bu yüzden çokca tercih edilen bir modeldir. Tabi CS3030 hız ve dayanıklılık konusunda bariz üstünlüğü olup aradaki fiyat farkını hak etmektedir.

SSD'ler hakkında daha bilgili olan ve hatta detaylı özelliklerine göre forumda veritabanı oluşturmuş deneyimli üyelerin de önerdiği modeller arasındadır.

Bende Corsair MP510 480GB var (B olan modeli). Okuma hızında sabit değer alıyorum yazma hızında ise (Crystal Disk Mark kullanıyorum) 2000 yerine 2600MB/s yazma değeri görüyorum ilginç biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı