Corsair Sabre Pro Champion Series alınır mı?

350 arası önerebileceğin bir mouse var mı peki o mouseyi görünce çok hoşuma gitti şuan 6 tane var stokta hatta ama alsam pişman olurum belli ki
Dostum kötü bir mouse değil. Ben öyle bir şey demek istemedim. Dediğim gibi, diğer arkadaşın yaptığı yorumdan sonra fiyatına baktım ve o fiyata alınabilir. Yalnız elin küçük ise ergonomik yapısından dolayı problem yaşayabilirsin. Benim el standartlara göre bir tık büyük olmasına rağmen ergonomik yapısından dolayı hızlı haraketlerde sıkıntı yaşadım, tabii herkes yaşayacaktır demek istemedim, kendi fikrimi söyledim. Sensör güzel. 3389 (3392 olarak) PixArt sensor bafflamış Corsair. 8000Hz raporlama hızını her bilgisayarda alamazsın. Ben de bu kısımdan bahsettim. Bilgisayarımın gecikmesi düşüktü, aldığım FPS'de sıkıntı yoktu ama oyunlarda maksimum 3000Hz görebildim, ve belirttiğim gibi tutarsızdı. Zaten henüz hala 1000Hz üzerini genelde herkes kullanmıyor, bu teknolojiyi kaldıracak şekilde değil oyunların optimizasyonları olsun, Windows işletim sisteminin kendisi olsun vsvs...Yalnız şu an ki fiyat performansına göre iyi. Bence ergonomik yapısı üzerine bir bakın. Videolardan gözlemleyebilirsin, bir de inceleme videolarından bakın...

@Ahmetbeyss Sıkıntı performans olarak yaşamazsın. Sensör gerçekte aslında 3389, ve dediğim gibi Corsair bu PixArt sürümü baff yaparak yükseltmiş 3392 sürümüne. 3389 sensör bayağı iyi :) Bence hemen ölçülerine bak, eline yatkın görürsen alabilirsin.

Dostum kötü bir mouse değil. Ben öyle bir şey demek istemedim. Dediğim gibi, diğer arkadaşın yaptığı yorumdan sonra fiyatına baktım ve o fiyata alınabilir. Yalnız elin küçük ise ergonomik yapısından dolayı problem yaşayabilirsin. Benim el standartlara göre bir tık büyük olmasına rağmen ergonomik yapısından dolayı hızlı haraketlerde sıkıntı yaşadım, tabii herkes yaşayacaktır demek istemedim, kendi fikrimi söyledim. Sensör güzel. 3389 (3392 olarak) PixArt sensor bafflamış Corsair. 8000Hz raporlama hızını her bilgisayarda alamazsın. Ben de bu kısımdan bahsettim. Bilgisayarımın gecikmesi düşüktü, aldığım FPS'de sıkıntı yoktu ama oyunlarda maksimum 3000Hz görebildim, ve belirttiğim gibi tutarsızdı. Zaten henüz hala 1000Hz üzerini genelde herkes kullanmıyor, bu teknolojiyi kaldıracak şekilde değil oyunların optimizasyonları olsun, Windows işletim sisteminin kendisi olsun vsvs...Yalnız şu an ki fiyat performansına göre iyi. Bence ergonomik yapısı üzerine bir bakın. Videolardan gözlemleyebilirsin, bir de inceleme videolarından bakın...

@Ahmetbeyss Sıkıntı performans olarak yaşamazsın. Sensör gerçekte aslında 3389, ve dediğim gibi Corsair bu PixArt sürümü baff yaparak yükseltmiş 3392 sürümüne. 3389 sensör bayağı iyi :) Bence hemen ölçülerine bak, eline yatkın görürsen alabilirsin.
elimin genişliği 23 cm civarı olur herhalde büyük yani

Dostum kötü bir mouse değil. Ben öyle bir şey demek istemedim. Dediğim gibi, diğer arkadaşın yaptığı yorumdan sonra fiyatına baktım ve o fiyata alınabilir. Yalnız elin küçük ise ergonomik yapısından dolayı problem yaşayabilirsin. Benim el standartlara göre bir tık büyük olmasına rağmen ergonomik yapısından dolayı hızlı hareketlerde sıkıntı yaşadım, tabii herkes yaşayacaktır demek istemedim, kendi fikrimi söyledim. Sensör güzel. 3389 (3392 olarak) PixArt sensor bafflamış Corsair. 8000Hz raporlama hızını her bilgisayarda alamazsın. Ben de bu kısımdan bahsettim. Bilgisayarımın gecikmesi düşüktü, aldığım FPS'de sıkıntı yoktu ama oyunlarda maksimum 3000Hz görebildim, ve belirttiğim gibi tutarsızdı. Zaten henüz hala 1000Hz üzerini genelde herkes kullanmıyor, bu teknolojiyi kaldıracak şekilde değil oyunların optimizasyonları olsun, Windows işletim sisteminin kendisi olsun vsvs...Yalnız şu anki fiyat performansına göre iyi. Bence ergonomik yapısı üzerine bir bakın. Videolardan gözlemleyebilirsin, bir de inceleme videolarından bakın...

Monitör 60 Hz, Mouse'nin Hz'sini etkiler mi?

Dostum kötü bir mouse değil. Ben öyle bir şey demek istemedim. Dediğim gibi, diğer arkadaşın yaptığı yorumdan sonra fiyatına baktım ve o fiyata alınabilir. Yalnız elin küçük ise ergonomik yapısından dolayı problem yaşayabilirsin. Benim el standartlara göre bir tık büyük olmasına rağmen ergonomik yapısından dolayı hızlı hareketlerde sıkıntı yaşadım, tabii herkes yaşayacaktır demek istemedim, kendi fikrimi söyledim. Sensör güzel. 3389 (3392 olarak) pixart sensor bafflamış Corsair. 8000Hz raporlama hızını her bilgisayarda alamazsın. Ben de bu kısımdan bahsettim. Bilgisayarımın gecikmesi düşüktü, aldığım FPS'de sıkıntı yoktu ama oyunlarda maksimum 3000Hz görebildim, ve belirttiğim gibi tutarsızdı. Zaten henüz hala 1000Hz üzerini genelde herkes kullanmıyor, bu teknolojiyi kaldıracak şekilde değil oyunların optimizasyonları olsun, Windows işletim sisteminin kendisi olsun vsvs...yalnız şu anki fiyat performansına göre iyi. Bence ergonomik yapısı üzerine bir bakın. Videolardan gözlemleyebilirsin, bir de inceleme videolarından bakın...

@Ahmetbeyss sıkıntı performans olarak yaşamazsın. Sensör gerçekte aslında 3389, ve dediğim gibi Corsair bu pixart sürümü baff yaparak yükseltmiş 3392 sürümüne. 3389 sensör bayağı iyi :) bence hemen ölçülerine bak, eline yatkın görürsen alabilirsin.

Bir de program kurunca farede sıkıntılar oluyormuş diye baktım bazı yerlerde yani ne yapabilirim bayağı kararsız kaldım.

Son düzenleme:
"Refleks yaptığın zaman sanırım o ergonomisi yüzünden tıkanıyorsun."

Konu mouse. Yaptığım yorumda dolasıyla mouse ile alakalı. Refleks deyince aklınıza başka bir şey mi geldi?

Farenin ergonomik yapısı iyi değil dedim, bunu derken kendi fikrimi söyledim, genel olarak bir yorum yapmadım, bir başka şey ile karşılaştırmadım, yerden yere vurmadım, yükseklere çıkarmadım da, kabaca sensör'ün iyi olduğunuda belirttim, farenin bildiğiniz gibi 8000Hz desteği var, ve bu değeri göremediğimide belirttim. Ne yapmalıydım? Ölmeden önce bu fareyi kullanmalı mı herkes? Ya da tam tersi hiçbir zaman kullanma mı deseydim? İlla karşına birini alıp yarışacak mısın? Konu sen ve benim aramda ki s... Yarışı değil. Konuyu açan arkadaş -&+ sormuş, ben de kabaca deneyimlerimi aktardım -&+

Bu forum toxic dolmaya başladı. Bilip bilmeden ön yargı ile yaklaşanlar kaynıyor. 2. el dedim diye vardığı yere bakın. Ürün 1 aylıktı, ve 1 hafta kullanılmıştı. Ben ürünün berbat olduğunu söylemedim, ama arkadaş benim aldığım 2. el ürüne "berbat" diyebiliyor :) Tuhaf gerçekten. Bu forumun acilen bu tür yaklaşım yapan tiplere el atması gerek. İki gram Türkçe kullanan herkes alttan alttan toxic yaparak küçümsüyor birilerini.

Problemli insan kaynıyor forum. Ben konuyu açan arkadaşa sanki "ürünü almayın" demek istemişim gibi algı yaratıyor. Çünkü kendi algısı "ölmeden önce mouse alın" üzerine kurulduğu için, herhangi bir eksi yoruma karşı tahammül edemiyor. Bu yüzden bu forum bu halde. Hiçbir şekilde eleştiri kabul etmiyor, ancak birbirini aşağılayarak, küçümseyerek, ezerek eğlendiğini sanan ahmaklar var. Bundan sonra daha da az aktif olurum bu forumda. Çünkü hödük kaynıyor. Şimdi bu edepsiz cahil yüzünden ben cezalandırılacağım. Çünkü sitenin ceza sistemide ülkenin hukuk anlayışına yakışır şekilde. Bir insan doğru bir şeyi söylediği zaman karşısında aynı kafada olan birçok maymun olduğu için - durumuna düşürülüyor. İşimiz gücümüz yok böyle aşağılık kompleks manyaklarına açıklama yapıyoruz. Ne haliniz varsa görün. Şimdi git şikayet et beni :) Dışarıda bir kadının basenlerini görüp hayvandan insan kılığına dönüşüp "bayğan" diye konuşmaya çalışan maymunlardan bir farkın yok. Düzgün konuşmaya çalışıyorsun ama zihniyetin pislik. O kadar pislik ki bir mouse üzerinden bile tanımadığın bir insanı aşağılamaya çalışıyorsun. Sen de beyin olsa benim seninle hiçbir alakamın olmadığını, konu sahibinede "ürünü sakın alma" gibi bir şey söylemediğimi anlardın. Daha sonra fark ettim bir başka arkadaşın yaptığı yorum üzerine. Fiyatı düşmüş ve yaptığım yorumu düzelttim bundan dolayı.

Okumayacağım. Vaktimi daha değerli kullanacağım. Size de öneririm :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncellemesini yapınca bazen mouse çalışmıyor.

Dediğim gibi. Kullandığım mouse hakkında bilmeyen yorum yapıyor. Technopat bir şey yap artık ya :D

Yeni konular

Geri
Yukarı