Corsair Sabre Pro Champion Series alınır mı?

Dostum siz bunu gerçekten kasıtlı mı yapıyorsunuz ? Ben ne Corsair markasını kötüledim, ne de Corsair'in burada ki bir model mouse'unu kötülemedim. Siz okumuyor musunuz ? Konuyu açan arkadaş eksi ve artı yönlerini söyler misiniz demiş, ben bu mouse'u kullandım ve incelemesini yapan birisi değilim, kabaca artı ve eksi olan şeylerini söyledim. Sensör güzel. Fiyatı önceden 600-700 TL arası olduğu için ben ilk başta "o fiyata şahsen almam" demiştim. Sonra başka bir arkadaş indirimden bahsedince konu sahibine mouse'u almasını önerdim. Şimdi sizin mantığınıza kalırsak her markanın iyi ve kötü ürünü vardır, ve kimse kalkıp bir modeli kötü diye markanın kendisine çamur atamaz. Ben nerede Corsair hakkında genel olarak kötü bir şey dedim ? Konuyu abuk subuk çarpıtan başka birileri hep oluyor, ben de o kişilere karşı kendimi tutamıyorum. İnsan gibi yazıyorum yorumumu konu sahipleri genelde bir şey demezken, araya kendini atıp konudan kopartıp olayı kişiselleştirmeye çalışanlar oluyor. Töbe töbe ya :D Acaba gerçekten direkt böyle her konuya ben de gidip o kötü bu çok pis. Ay bunu kullanma iğrenç fln mı yazayım ? Siz birilerine cevap verirken karıştırıyor musunuz anlamıyorum ki. Ben mouse'u kötülemedim. Daha önce bazı donanımlar için direkt olarak yaptığım olmuştur, ve evet o zamanlar gerçekten kullandığım ürünler genel anlamda berbattı, öyle ürünler vardır herkes için olumsuz olan. Lakin burada ki Corsair'in mouse'u böyle bir şey değil, benim için daha çok ergonomi yapısı rahatsızlık verdi, bu da kişiden kişiye değişir, ben bu yüzden kalkıp mouse'a çamur atmadım, sadece ne yaşadıysam kabaca anlatmak istedim.
Konuştukça batıyorsunuz. Lütfen uzatmayın. Mouseyi alın.

Geri
Yukarı