Corsair sabre Pro champion alınır mı?

4X3S D3NIED

Hectopat
Makaleler
3
300 TL bütçem var. Rekabetçi ve nişan oyunları oynamıyorum. Daha çok direksiyon setiyle simülasyon oyunları oynuyorum. En çok ofis işleri için kullanacağım. Elimde HP Pavilion Gaming 200 mouse var.
Şu mouse indirimle 300 TL'ye gelecek sizce nasıldır? Başka önerileriniz neler olur? Kablosuz falan güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
300 TL bütçem var. Rekabetçi ve nişan oyunları oynamıyorum. Daha çok direksiyon setiyle simülasyon oyunları oynuyorum. En çok ofis işleri için kullanacağım. Elimde HP Pavilion Gaming 200 mouse var.
Şu mouse indirimle 300 TL'ye gelecek sizce nasıldır? Başka önerileriniz neler olur? Kablosuz falan güzel olur.

Razer Basilisk V2 Hypershift RGB Gaming Kablolu Mouse - Pckolik buna stok bekleyebilirsiniz. Daha 2 gün önce stoktaydı.
Razer Deathadder V2 Mini Chroma RGB Gaming Mouse - Pckolik bunu alabilirsiniz.

Satıcı güvenilir mi? Basilisk V2 uygun duruyor.

Hocam Basilisk V2'yi beğendim stoğa gelirse yine aynı fiyatta olur mu? Deathadder V2 Mini benim elime küçük gelecektir. Basilisk V2 ile Sabre Pro'yu kıyaslarsak sizce hangisi daha iyidir? Bir de Basilisk X Hyperspeed nasıldır?

Son düzenleme:
Hocam Basilisk v2'yi beğendim stoka gelirse yine aynı fiyatta olur mu? DeathAdder V2 Mini benim elime küçük gelecektir. Basilisk V2 ile sabre Pro'yu kıyaslarsak sizce hangisi daha iyidir? Bir de Basilisk X HyperSpeed nasıldır?

Stoğa gelirse yine aynı fiyata gelir diye düşünüyorum. Basilisk V2, Sabre Pro'dan daha iyidir. Basilisk X HyperSpeed'e bütçeniz yetiyorsa öneririm. Aynı sitede 400 TL.

Stoğa gelirse yine aynı fiyata gelir diye düşünüyorum. Basilisk V2, Sabre Pro'dan daha iyidir. Basilisk X HyperSpeed'e bütçeniz yetiyorsa öneririm. Aynı sitede 400 TL.
Teşekkürler hocam umarım stoğa gelir. Gelirse alacağım.

Hocam siteye sordum. Stoğa gelirse fiyatının artma ihtimali var. Belli bir miktara kadar belki alırım ancak piyasa fiyatına gelirse bütçemi çok aşacak olur. Her ihtimale karşı ikinci önereceğiniz mouse ne olur?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220715-115016_Gmail.jpg
    Screenshot_20220715-115016_Gmail.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:
Teşekkürler hocam umarım stoka gelir. Gelirse alacağım.

Hocam siteye sordum. Stoka gelirse fiyatının artma ihtimali var. Belli bir miktara kadar belki alırım ancak piyasa fiyatına gelirse bütçemi çok aşacak olur. Her ihtimale karşı ikinci önereceğiniz mouse ne olur?

Oyun oynamayacağım yazmıştınız, o halde bunu da alabilirsiniz. Okuduğum yorumlara göre çok uzun ömürlüymüş ve tasarım olarak Basilisk v2'yi andırıyor. https://www.amazon.com.tr/dp/B00LFB...333&creativeASIN=B00LFBEOUA&linkCode=asn&th=1

Kablosuz isterseniz: Razer Basilisk X Hyperspeed Gaming Kablosuz Mouse - Pckolik

Yeni konular

Geri
Yukarı