Corsair sabre Pro champion alınır mı?

Oyun oynamayacağım yazmıştınız, o halde bunu da alabilirsiniz. Okuduğum yorumlara göre çok uzun ömürlüymüş ve tasarım olarak Basilisk v2'yi andırıyor. https://www.amazon.com.tr/dp/B00LFB...333&creativeASIN=B00LFBEOUA&linkCode=asn&th=1

Kablosuz isterseniz: Razer Basilisk X Hyperspeed Gaming Kablosuz Mouse - Pckolik
Çok teşekkürler hocam yardımcı olduğunuz için. Basilisk V2'yi bekleyeceğim fiyatı çok artarsa bu ikisinden birini alacağım. Basilisk X Hyperspeed kablosuz olduğu için şu an daha baskın.

Sabre pro Burda yazılan mouselardan iyi, rakibi deathadder v2.
Sensör özelliği çok aradığım bir özellik değil rekabetçi oyunlar oynamıyorum bir de 8000 Hz özelliğini zaten bilgisayarım desteklemiyor. İ5 9300H var laptopta. Eğer ergonomisi iyiyse alabilirim. Sabre Pro'yu da beğendim konfor olarak iyi midir?

Sensör özelliği çok aradığım bir özellik değil rekabetçi oyunlar oynamıyorum bir de 8000 Hz özelliğini zaten bilgisayarım desteklemiyor. İ5 9300H var laptopta. Eğer ergonomisi iyiyse alabilirim. Sabre Pro'yu da beğendim konfor olarak iyi midir?
8000hz özelliği var ama kullanmak zorunda değilsiniz, programını indirip 1000hz yapmanız lazım yoksa oyunlarda fps düşüşü olabilir. Konfor olarak bilmiyorum, mediamarkta gidip deneyerek alın.

8000Hz özelliği var ama kullanmak zorunda değilsiniz, programını indirip 1000Hz yapmanız lazım yoksa oyunlarda FPS düşüşü olabilir. Konfor olarak bilmiyorum, mediamarkta gidip deneyerek alın.

Fareyi 1000 Hz yapmakla oyunlarda FPS düşüşünün ne alakası var acaba?

Sabre Pro burada yazılan mouselardan iyi, rakibi DeathAdder v2.

Switch'leri Omron Switch. Yani az dayanır, ondan dolayı önermedim.

Fareyi 1000 Hz yapmakla oyunlarda FPS düşüşünün ne alakası var acaba?

Switch'leri Omron Switch. Yani az dayanır, ondan dolayı önermedim.
Az dayanır dediğin omron switch mouseların yüzde doksanında kullanılıyor, bu arada 2000 4000 yaparsan fps biraz düşüyor, özellikle 8000 hz yaparsan oyunlarda takılma yapıyor, oyunlar 8000hz ye uygun olmadığı için. Aynı şey diğer 4000 ve 2000 için de geçerli onlar da fpsyi 1000e göre biraz düşürüyor. Bilmeden atlamasan keşke.

Az dayanır dediğin Omron Switch mouseların yüzde doksanında kullanılıyor, bu arada 2000 4000 yaparsan FPS biraz düşüyor, özellikle 8000 Hz yaparsan oyunlarda takılma yapıyor, oyunlar 8000Hz'ye uygun olmadığı için. Aynı şey diğer 4000 ve 2000 için de geçerli onlar da FPS'yi 1000e göre biraz düşürüyor. Bilmeden atlamasan keşke.

8000 Hz mouse mu varmış? Omron Switch'lerin kullanım oranı yüksek fakat kalitesinın önerdiğim mouseların switchinden kötü olduğu değiştirilmez bir gerçek. Bir internette araştırın bakalım. Bir de bilmeden atlamasan diyorsunuz.

Son düzenleme:
8000 Hz mouse mu varmış? Ben Max 1000 Hz gördüm. Omron Switch'lerin kullanım oranı yüksek fakat kalitesinın önerdiğim mouseların switchinden kötü olduğu değiştirilmez bir gerçek. Bir internette araştırın bakalım. Bir de bilmeden atlamasan diyorsunuz.

8000 Hz mouse üretiyorlar günaydın, Omron Switch bozulacak diye bir durum yok. Bende G102 Prodigy var Omron 10M Switch'ler ile geliyor. 4 yıl oldu hala çalışıyor. Hala daha bilmeden atlamaya devam ediyorsunuz. 8000 Hz'yi araştırında gelin.

Son düzenleyen: Moderatör:
8000Hz mouse üretiyorlar günaydın, Omron Switch bozulcak diye bir durum yok bende G102 Prodigy var Omron 10M Switch'ler ile geliyor 4 yıl oldu hala çalışıyor. Hala daha bilmeden atlamaya devam ediyorsunuz 8000Hz'yi araştırında gelin.

8000 Hz'yi ben başka bir şeyle karıştırdım o konuda haklısınız. Ama Omron Switch sizde sorun çıkarmadı diye sorunlu olduğu gerçeği değişmez.

Kısa bir araştırma yaptım. Razer'ın Focus+ sensöru gerçekten ilgi çekici. Ayrıca mekanik switchlerdense optik switch daha az mekanik gecikme sağlıyor anladığım kadarıyla. Pckolik'e maille stok yenilenip yenilenmeyeceğini sordum cevap bekliyorum. Eğer yenilenmezsa yarın belli saatten sonra indirim bitmeden Corsair'a bakacağım. Peki başka optik switch kullanan modeller nelerdir. Palm tutuş biçimim var ve elim ortalamanın üstünde büyüklükte.

Amazon indirimlerinde RGB olmayan versiyon 319TL
RGB versiyonu 510TL olmuş. Kaçıranlara duyurulur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı