Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8GB) 3600MHz CL18 RAM'de sabit kırmız ırenk yanmıyor

SungurGzi

Decapat
Daha fazla  
Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8GB) 3600MHz CL18 1.35v DDR4 RAM (cMW16GX4M2D3600C18) RAM aldım tek renk kırmızı olmasını istiyorum sabit. En sonda Corsair'a ait iCUE buldum indirdim ve renk değişimi yaptım ama kırmızı olmuyor beyaz kırmızı oluyor beyaz ağırlıklı tabii ki acaba bozuk mu yoksa?

Bozuksa iade edeceğim cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8GB) 3600MHz CL18 1.35v DDR4 RAM (cMW16GX4M2D3600C18) RAM aldım tek renk kırmızı olmasını istiyorum sabit. En sonda Corsair'a ait iCUE buldum indirdim ve renk değişimi yaptım ama kırmızı olmuyor beyaz kırmızı oluyor beyaz ağırlıklı tabii ki acaba bozuk mu yoksa?

Bozuksa iade edeceğim cevaplarınızı bekliyorum.
ICUE programında bende sabit renk yapmaya çalışırken sıkıntı yaşamıştım. Daha sonra anakart yazılımı üzerinden bütün sistemi senkronize yapabilmiştim. Asus anakartınız varsa eğer Armoury Crate üzerinden bu işlemleri yapabilirsiniz sizde.

WhatsApp Görsel 2023-05-06 saat 02.54.00.jpg

Keşke fotoğraf atsaydın. Keşke.

Kanka RAM'ler cidden kırmızı değil açık beyaz kırmızısıs gibi bir şey yani.

iCUE programında bende sabit renk yapmaya çalışırken sıkıntı yaşamıştım. Daha sonra anakart yazılımı üzerinden bütün sistemi senkronize yapabilmiştim. ASUS anakartınız varsa eğer Armoury Crate üzerinden bu işlemleri yapabilirsiniz sizde.

ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100MHz(OC) Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Var kanka ama bilmiyorum nasıl yapacağımı. Daha BIOS güncelleme bile yapmadım sanırım RAM'de kırmızı renk yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı