Cyberpunk 2077 2.0 güncellemesini nasıl buldunuz?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Tartışacak arkadaşım olmadığı için buraya yazıp fikirlerinizi almak istedim.

Bence oyun baştan aşağı yenilenmiş daha akıcı geldi. Polis sistemi gerçekten güzel olmuş. Oyunda maxtach var ama yok gibi bir şeydi.
Daha aktif artık ve polislerle kovalamaca da güzel dakika geçirdim.
NPC'ler tabii bir GTA 5 yapay zekası kadar olmasa da bence 10 Aralık 2020 de çıktığı zamana göre deli farklar var.
Ben zaten oyunu 2-3 kere bitirip oynamıştım sevdiğim bir oyundu şu an da baştan başladım. O yüzden aradaki farkları çok rahat anlayabiliyorum.
Oyun bittikten sonra bir boşluğa düşüyordunuz şehir de boş boş geziyordunuz şimdi çetelerle polislerle kovalamaca yaparak eğlenceli güzel dakikalar geçirebilir diye düşünüyorum. CDPR cidden oyunu bırakmadı ve sonuna kadar devam etti. Phantom liberty de gelince oyun hikaye olarak daha güzelleşecektir.

Ek olarak hiçbir Türk yayıncının Cyberpunk 2.0 hakkında bir video atmaması ve incelememesi ilginç geldi. Hep yabancı kaynaklardan izleyip kendim de oynayıp test ettim.

Sizin görüşleriniz nedir? Bu oyun keşke zamanında böyle çıksaydı o zaman yılın oyunu olabilirdi.

Bence oyun baştan aşağı yenilenmiş daha akıcı geldi. Polis sistemi gerçekten güzel olmuş. Oyunda maxtach var ama yok gibi bir şeydi.
NPC'ler tabii bir GTA 5 yapay zekası kadar olmasa da bence 10 Aralık 2020 de çıktığı zamana göre deli farklar var.
Ben zaten oyunu 2-3 kere bitirip oynamıştım sevdiğim bir oyundu şu an da baştan başladım. O yüzden aradaki farkları çok rahat anlayabiliyorum.
Oyun bittikten sonra bir boşluğa düşüyordunuz şehir de boş boş geziyordunuz şimdi çetelerle polislerle kovalamaca yaparak eğlenceli güzel dakikalar geçirebilir diye düşünüyorum. CDPR cidden oyunu bırakmadı ve sonuna kadar devam etti. Phantom liberty de gelince oyun hikaye olarak daha güzelleşecektir.

Ek olarak hiçbir Türk yayıncının Cyberpunk 2.0 hakkında bir video atmaması ve incelememesi ilginç geldi. Hep yabancı kaynaklardan izleyip kendim de oynayıp test ettim.

Sizin görüşleriniz nedir? Bu oyun keşke zamanında böyle çıksaydı o zaman yılın oyunu olabilirdi.
Belki de ,bende ilk sefer oynayıp attım bi köşeye pek iyi bir oyun değildi o zaman.
Oyun zaten böyle çıkmalıydı diye düşünüyorum yine de geliştirmeye devam etmeleri güzel bir davranış. Çok buruk kalp bıraktılar ama..

Berbat bence, yeni skill tree ve silahların modlanamaması çok kötü. Kıyafetlerin hangisinin daha fazla koruma sağladığı da yazmıyor. Perkler gitmiş çoğu setimde, DLSS 3.5 sadece path tracingde çalışıyor hiçbir işe yaramayacak yani bizim için, FSR 3 gelince oynamaya devam ederim belki.

Yetenek ağacına girince neye versem diye 40 dakikam gitti :D polis sistemi dediğin gibi ama benim beklediğim Max tach gelse animedeki gibi diye düşündüm mobill 1650 ile oynadığım için daha düşük FPS alıyorum :( DLC ön sipariş vermiştim oynayabileceğim kadar FPS alabillirim umarım yoksa iade edeceğim :(

Yetenek ağacına girince neye versem diye 40 dakikam gitti :D polis sistemi dediğin gibi ama benim beklediğim Max tach gelse animedeki gibi diye düşündüm mobill 1650 ile oynadığım için daha düşük FPS alıyorum :( DLC ön sipariş vermiştim oynayabileceğim kadar FPS alabillirim umarım yoksa iade edeceğim :(

Hocam, taşıma kapasitesini arttırmayı bulamadım ben. Kaldırmışlar mı skill treeden.

Artı olarak DLSS 3.5 geldi artık çok daha iyi diyebiliriz.

Yaklaşık 2 saattir oynuyorum, gayet iyi olmuş. Oyun keşke bu şekilde çıksaydı. Yeni yetenek ağacı daha iyi, araçtan ateş etme özelliği de iyi olmuş. Yeni implantlar, araç içinde kullanabileceğimiz sızma modülleri gelmiş. Onun dışında V sanki eskiye göre daha ağır hareket ediyor gibi geldi bana. Ayrıca bazı araçların da sesinin değiştiğini fark ettim, Johnny'nin 911'inin sesi tamamen değişmiş. Performans konusunda tedirgin olanlar varsa hiç olmasın, benim aldığım performans yeni güncellemeyle yükseldi bile.

Yetenek ağacında bazı özelliklerin kategorisi değişmiş. Ben karakterimi tabanca ile yüksek hasar verecek şekilde geliştirmiştim ve bu yüzden yetenekleri reflekslerde bulunduğu için onu 20 seviye yapmıştım ancak tabancalar reflekslerden alınıp serinkanlılık kategorisine verilmiş ki bu bende düşük seviye olan bir kategori olduğu için artık tabancayla eskisi gibi yüksek hasar vuramıyorum, bu kötü oldu. Bu illa yapılacaksa direkt ana kategorilerde seviye yükselten puanları da sıfırlamaları gerekirdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı