Cyberpunk 2077 1.5 güncellemesini nasıl buldunuz?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Yabancıların çoğu beğenmiş ve büyük bir DLC istiyorlar. Bence oyun böyle çıkmalıydı. İnternetimden dolayı tam test edemedim. Sizin deneyimleriniz nelerdir?

Ben uzun süre sonra, 1.5 patch'i gelmeden önce tekrar göz attım. Oyun deneyimini alt üst edecek seviyede buglar ile karşılaşmadım. En fazla diyaloglardan sonra V koşmuyordu bazen, ya da minimap map buga giriyordu, save load yapınca düzeliyordu onlarda. Karşılaştığım, en kötü diyebileceğim de sistem iyi olmasına rağmen textureler yüklenmiyordu çamur oluyordu, bazı görevlerde nadiren o da düzeliyordu 5-10 saniyeye. Muhtemelen bu patch ile onlarıda fixlemişlerdir, tekrar bakarım bir ara ama sanırım tam haliyle hazır artık oyun. Ancak hemen salacaklarını sanmıyorum oyunu, DLC gelebilir veya güncellemeler devam eder.

Son düzenleme:
Güncelleme olarak ne gelmiş tam olarak? DLC değil de, artık performansı düzeltmeleri lazım. Çok geç kaldılar.
Performansta iyileştirmeler var bu patch beraberinde. Ayrıca yoğun ölçüde kalktı o optimizasyon sorunları, ilk çıktığındaki gibi değil. Ben sıkıntı çekmedim şahsen yüksek ayarlarda akıyor oyun.

Performansta iyileştirmeler var bu patch beraberinde. Ayrıca yoğun ölçüde kalktı o optimizasyon sorunları, ilk çıktığındaki gibi değil. Ben sıkıntı çekmedim şahsen yüksek ayarlarda akıyor oyun.
Yakın zamanda oynadığımda optimizasyon hala kötüydü. 3080 ile RT açınca 60 FPS civarlarına düşüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı