Cyberpunk 2077 1.5 güncellemesini nasıl buldunuz?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Yabancıların çoğu beğenmiş ve büyük bir DLC istiyorlar. Bence oyun böyle çıkmalıydı. İnternetimden dolayı tam test edemedim. Sizin deneyimleriniz nelerdir?

Yakın zamanda oynadığımda optimizasyon hala kötüydü. 3080 ile RT açınca 60 FPS civarlarına düşüyordu.
Ben 2070Ti ile RTX+Kalite DLSS, Ultra-Yüksek arası akıcı şekilde oynadım oyunu, zaten yüksek fps almanın pek bir olayı yok singleplayer oyunlarda, o yüzden 60'a sabitledim tertemiz gözüküyordu. Açık bıraksam fps kilidini daha fazla da görürdü muhtemelen, ancak dediğiniz gibi hala belirli başlı sorunları illaki vardır. Düzelmeyecek şeyler değil, el atarlar onlarada.

Oyunu salacaklarını düşünmüyorum. Mesala geçen oynadığım da bir yere gitmeye çalıştığımda beni geri atıyordu. Bazı yerlere gidilmiyor 2 bölgeydi sanırsam. Orası için elbet planları vardır.

Oyunu salacaklarını düşünmüyorum. Mesala geçen oynadığım da bir yere gitmeye çalıştığımda beni geri atıyordu. Bazı yerlere gidilmiyor 2 bölgeydi sanırsam. Orası için elbet planları vardır.
Zaten Cyberpunk'ı seri haline getireceklerini de söylemişlerdi diye hatırlıyorum. CP2077'yi stabil hale getirip, oyun hazır girin sıfır sıkıntı oynayın, deyip DLC'ler ile hikayeyi tamamladıktan sonra ucu açık bırakıp ellerini ayaklarını projeden çektikten sonra yeni oyuna odaklanırlar. İleriye baktığımızda, Witcher 3'ün yeni nesil güncellemesi geliyor bu sene, onun çıkışından sonra artık yapacakları iş kalmıyor yeni yapımlar dışında.

@reddline Adam edene kadar bırakmayacaklardır. Her şey tam anlamıyla düzeldiği zaman da multiplayer getirirler. Bu oyun için planları vardı çünkü. Witcher ve Cyberpunk üzerinden ilerlemeye devam edecekler. Önümüzde Witcher'ın yeni oyunu gelecek, sonra ise Cyberpunk 2 gelecek. Bu planlarını uygulamak için önce şimdiki Cyberpunk oyununu adam etmeleri lazım, ki diğer çıkaracakları ikinci oyunun satışlarına yansımasın. Şu anki hali, çıkması gereken haline biraz yakın. Hala tam değil. Kestikleri bölümleri geri eklemeleri de şart bence.

Bence de ben Silverhand'in görünümünden daha çok oynamak isterdim ama sanmıyorum geleceğini. Keanu ile tekrar anlaşma yaparlar mı bilmiyorum.
Bilgim olmadığından soruyorum, halihazırda Reeves'in Silverhand modeli oyunda bulunuyor, telif yiyeceğini sanmıyorum bu sebepten. DLC için tekrar anlaşma yapmaları gerekiyor mu?

@reddline Adam edene kadar bırakmayacaklardır. Her şey tam anlamıyla düzeldiği zaman da multiplayer getirirler. Bu oyun için planları vardı çünkü. Witcher ve Cyberpunk üzerinden ilerlemeye devam edecekler. Önümüzde Witcher'ın yeni oyunu gelecek, sonra ise Cyberpunk 2 gelecek. Bu planlarını uygulamak için önce şimdiki Cyberpunk oyununu adam etmeleri lazım, ki diğer çıkaracakları ikinci oyunun satışlarına yansımasın. Şu anki hali, çıkması gereken haline biraz yakın. Hala tam değil. Kestikleri bölümleri geri eklemeleri de şart bence.
Bence de bazı bölümler eklenmeli örneğin Silverhand Smasher'in elinden nasıl kaçtı? Orası neden kesildi mesala.
Bilgim olmadığından soruyorum, halihazırda Reeves'in Silverhand modeli oyunda bulunuyor, telif yiyeceğini sanmıyorum bu sebepten. DLC için tekrar anlaşma yapmaları gerekiyor mu?
Onun için değil yeni bir DLC için tekrar seslendirme lazım.

Bu oyuna çizgisel hikayede multiplayer hiç gitmez. GTA Online gibi ayrı görev çizelgesi getirmeleri gerekiyor ki muhtemelen öyle yapacaklar. Şuanki hikaye görevleri Dying Light'de ki, birden fazla kişiyle haritada dolaşıp sinematikleri tek kişi izleme mantığıyla Co-op oynanabilir en fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı