CP 2077 korsan ve Steam arasındaki farkı nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hasanboz

Kilopat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077'yi siteler üzerinden indirmek ile Steam üzerinden indirmek arasındaki fark nedir? Başlığı tam bulamadım ama sorum açıktır umarım.

Kimse müslüman ayağına yatmasın. Şuan kullandığınız Win keylerinin çoğu orjinal değil. Kimse 1.5k para verip almaz Windows'u. Konu orjinal kullanalım hadi ise gidip hepimiz orjinal Windows alalım ki Microsoft çatısı altındaki kimsenin hakkına girmeyelim ha? Kimseye bu zamanda oyun al! Diyemeyiz.

Asgari ücret ne kadar? 2.324. Böl onu 30'a sonuç 77,46666666666667 çıkıyor. Asgari ücretle çalışan birinin bir günlük yömyesi. Hadi gel kardeşim 300 TL ver o oyuna hadi. 4 gün yemeyip içmeyip oyunu alalım. Kaldıracak sistemi almak için hesaplama yapmaya cesaretim yetmiyor. Kusura bakmayın. Adam oyunu alamıyorsa korsan indiriyorsa tepki vermeye hakkımız yok. Elalemi düşünüyorsunuz ama demiyorsunuz çocuğun parası yok, indiriyor ama ne olursa olsun mutlu oluyor oynarken. Birde bizim gençlerin gözünden bakın. Bizde izlemekten bıktık. Tüm dünya çalkalanırken CP 2077 ile, biz Pintipanda'dan oyunun oynanışını izliyoruz.

Hocam, verin elinizi öpeyim. Şaka bir yana, yine de gelip "bEn ArAbA iStiYoRUM o ZaMan çALaYIM" diyeceklerdir kesin.
Oyunlar eğlence medyalarıdır. Film, kitap gibi. Araba ihtiyaç oluyor bir yerde. Biz oyunları almak için bu kadar kıvranıyoruz. 1000'lerce konu var sistemim kaldırır mı diye? Bunu düşünmeyeğiz işte alacağız, oynayacağız. Uğraşmayacağız. Biz eğlence aracını alana kadar o kadar üzülüyor, strese giriyoruz ki oyunu alınca eğlenemiyoruz. Oyunları taksitle alan var ne diyeyim ben size daha?

Korsana karşı beyler bakar mısınız bir bana? Korsana karşı olduğunuz kadar, bu oyun fiyatlarına da karşı olsaydınız sesinizi çıkarsaydınız, bizde korsan indirmez, ucuza oynardık. Susayım susayım diyorum yeter artık. Adam forum açıyor korsan indirmiş hemen bir tepkiler hemen bir saldırmalar. Adamın parası yok ne yapsın ya? Çıldırmalık insan dolu etraf.

Korsan o yüzden var zaten. Kusura bakmayın ama hak verin yani benim şimdi sistemimde SSD yok örneğin ben gideyim SSD'mi alayım yoksa Cyberpunk gibi rezil bir oyunu mu?
Şimdi rezil demeyelim oyun gayet kaliteli PC versiyonunda optimizasyon sorunları yakında düzelebilir ayrıca yeni güncelleme ile bugların bazıları gitti hala olan buglar ise can sıkıcı değil.

Kimse müslüman ayağına yatmasın. Şu an kullandığınız Win Key'lerinin çoğu orijinal değil. Kimse 1.5k para verip almaz Windows'u. Konu orijinal kullanalım hadi ise gidip hepimiz orijinal Windows alalım ki Microsoft çatısı altındaki kimsenin hakkına girmeyelim ha? Kimseye bu zamanda oyun al! Diyemeyiz.

Helal olsun reis çıkar gölgesinde serinleyelim en mantıklı yorum bu olmuş. Korsana destek yokçuların hepsi 15 TL'lik Windows kullanıyor.

Asgari ücret ne kadar? 2.324. böl onu 30'a sonuç 77, 46666666666667 çıkıyor. Asgari ücretle çalışan birinin bir günlük yömyesi. Hadi gel kardeşim 300 TL ver o oyuna hadi. 4 gün yemeyip içmeyip oyunu alalım. Kaldıracak sistemi almak için hesaplama yapmaya cesaretim yetmiyor. Kusura bakmayın. Adam oyunu alamıyorsa korsan indiriyorsa tepki vermeye hakkımız yok. Elalemi düşünüyorsunuz ama demiyorsunuz çocuğun parası yok, indiriyor ama ne olursa olsun mutlu oluyor oynarken. Bir de bizim gençlerin gözünden bakın. Bizde izlemekten bıktık. Tüm dünya çalkalanırken CP 2077 ile, biz Pintipanda'dan oyunun oynanışını izliyoruz.

Yahu kardeşim sen yolda beğendiğin arabayı çalıyor musun? (!) Reis heykelini yapsak beton yetmez sana.

Asgari ücret ne kadar? 2.324. Böl onu 30'a sonuç 77,46666666666667 çıkıyor. Asgari ücretle çalışan birinin bir günlük yömyesi. Hadi gel kardeşim 300 TL ver o oyuna hadi. 4 gün yemeyip içmeyip oyunu alalım. Kaldıracak sistemi almak için hesaplama yapmaya cesaretim yetmiyor. Kusura bakmayın. Adam oyunu alamıyorsa korsan indiriyorsa tepki vermeye hakkımız yok. Elalemi düşünüyorsunuz ama demiyorsunuz çocuk parası yok, indiriyor ama ne olursa olsun mutlu oluyor oynarken. Birde bizim gençlerin gözünden bakın. Bizde izlemekten bıktık. Tüm dünya çalkalanırken CP 2077 ile, biz Pintipanda'dan oyunun oynanışını izliyoruz.
Hocam, verin elinizi öpeyim. Şaka bir yana, yine de gelip "bEn ArAbA iStiYoRUM o ZaMan çALaYIM" diyeceklerdir kesin. Bende bir zamanlar korsana karşıydım, bu ekonomiyi, doları, asgari ücreti vs gördüğümden beridir korsana karşı değilim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı