Crack oyunlar bilgisayara ne tür zararlar verir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@SwishTTT sanal ortam nasıl oluyor? Bu oyunları yapanların gerçek bir hayatı yok mu yani? Boşuna mı milyonlar harcayıp, binlerce kişiye ekmek yediriyorlar bu işten? Gayet de haklı dediği şeyde. Hırsızlığın azı veya çoğu olmaz. Kılıf uydurmaya çalışmayın. Kendinizi kandırabilirsiniz istediğiniz kadar. İlla dindar olmak gerekmez. ahlaklı bir insan hırsızlık yapmaz.

Ben destek vermiyorum kullanmıyorum. Yazdıklarına da anca gülüyorum :) kolay gelsin.

@SwishTTT Sanal ortam nasıl oluyor? Bu oyunları yapanların gerçek bir hayatı yok mu yani? Boşuna mı milyonlar harcayıp, binlerce kişiye ekmek yediriyorlar bu işten? Gayet de haklı dediği şeyde. Hırsızlığın azı veya çoğu olmaz. Kılıf uydurmaya çalışmayın. Kendinizi kandırabilirsiniz istediğiniz kadar. İlla dindar olmak gerekmez. Ahlaklı bir insan hırsızlık yapmaz.
Siz istediğiniz kadar doğru olmadığından bahsedin insanlar torrent kullanmaya devam edecek. Yapacak birşey yok 20 yıl öncede vardı şimdide var bir anda bitmesini bekleyemezsiniz.

Crack'li oyunları indirip kurup oynamak sisteme ne tür zararlar verebilir?

Zarar verip vermemesi tamamen size bağlı bir durum sistem güvenliği zaten size zararlı hakkında bilgi verir ancak siz izin verdiğiniz taktirde buna müsaade eder.
Zararları ise listenin bir sonu olmaz pek çok konfigürasyon ve hayal gücüne göre kodu yazan kişinin amaçları doğrultusunda olur yani en kötüsüne hazırlıklı olmakta gerekir.
Belki zararı olmaz belki olur bu tamamen kodların durumuna bağlı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı