Crackli Windows 10'u Nasıl Orijinal Hale Getiririm?

Burak_Kaptan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarımı yaklaşık 3 sene önce almıştım ve o zamanlarda bütçem olmadığı için bilgisayarı bir bilgisayarcıda crackli hale getirtmiştim. Ancak sistemim orta olmasına rağmen performansında sıkıntılar yaşıyordum. Araştırmam sonucumda crack yapmanın sistem performansına zarar verdiğini öğrendim. Bunun üzerine ben de sistemi orijinal hale getirmeyi (lisans satın alarak) ve crackli dosyaları (yani sistemin performansına zarar veren tüm dosyaları) temizlemeyi istiyorum. (Bu arada bilgisayarcı galiba KMSPico programıyla crack yapmış) Ancak sistemi nasıl tamamiyle temizlerim (galiba bilgisayara format atmam lazım olacak ama bu yeterli olur mu bir fikrim yok.) Ve tekrardan Windows 10'u nasıl kurarım pek bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Programlar altında bazen KMS araçlarının kaldırma seçeneği olabiliyor. Oradan kaldırabilirsin. Sonrasında da bir OEM anahtar alıp etkinleştirebilirsin.

Yoksa temiz kurulum yapabilirsin. Burada gerekli ISO ve rehberlerimiz var:

Adamlar gidip editlenip modlanmış ve virüs gömülmüş KMS ürünlerini yüklüyor sonra gelip burada virüs girdi deyip ağlanıyorlar sonra KMSPico virüslü indirmeyin kurmayın tavsiye etmiyorum diye bir algı oluşuyor.

Sisteme girip kontrol ettiniz mi? Hayır. Bilgisayarcı hangi ürünü kullanmış kesin belli mi? Hayır. Bilgisayarcılar çok çok iyi anlıyor mu? Hayır, çoğu Orta Çağ'dan kalma, anlayanlar elbette var.

Bu kadar kesin olmayan bilgiler doğrultusunda kesin konuşuyorsunuz bu yanlış bir söylemdir. Diplomamı yırtarım falan diyorsunuz bir de, yazacak çok şey var da neyse...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteme girip kontrol ettiniz mi? Hayır. Bilgisayarcı hangi ürünü kullanmış kesin belli mi? Hayır. Bilgisayarcılar çok çok iyi anlıyor mu? Hayır, çoğu Orta Çağ'dan kalma, anlayanlar elbette var.

Bu kadar kesin olmayan bilgiler doğrultusunda kesin konuşuyorsunuz bu yanlış bir söylemdir. Diplomamı yırtarım felan diyorsunuz bir de, yazacak çok şey varda neyse...
Öncelikle arkadaş Windows 10 kuracağından emin bile değil. Ona böyle zor yöntemler yerine basit yöntemler önermek en doğrusu olacaktır. Arkadaş bilgisayarcının ne kullandığını zaten söylemiş. Hiçbir bilgisayarcıların offical KMSPico dışında KMS kullandığına daha şahit olmadım, ihtimal de çok düşük zaten. En kötü KMS Cleaner ile kaldırıp sağlam bir virüs taraması yaptırır ve offical KMSPico mu yoksa editlenmiş KMSPico mu olduğu net bir şekilde anlaşılır.

"Bu kadar kesin olmayan bilgiler doğrultusunda kesin konuşuyorsunuz bu yanlış bir söylemdir. "
Bu kısımda algı yapıyorsun. Ben hangi konularda kesin konuşmuşum önce yazdığımı iyice sindirerek oku. Offical KMSPico hakkında söylediğim her şey doğrudur. Aksini iddia edecek varsa buyursun gelsin tartışalım. Diplomamı hangi konuda yırtacağımı iyi oku ondan sonra algı yorumlarına devam et. Bu konuda söyleyecek neyin varsa ardına koyma.

Viral yolla yayılan dedikodu ve ibretlik derecesinde yanlış bilgilere inanıp, konu hakkında 1 gram ilmi olmayan adamlar da yorumlara ifade bırakmaya devam etsin. :)

Yıl 2019 teknoloji çağındayız. Format atmayı insanlara zor olarak gösteren insanlar arasındasınız galiba.

Boş vaktiniz bol sanırım, arkadaşın bilgisayarcısıyla iletişime geçip "offical" bir programla mı, kurmuş emin olun :) Nede olsa editlenmiş bir program indirme ihtimali %0.000001(!)

Bilgisayarcı KMSPico ile lisanslamış ve bilgisayarcı yaptıysa mutlaka Offical KMSPico'dur.
Hiçbir bilgisayarcıların offical KMSPico dışında KMS kullandığına daha şahit olmadım
Kesin söylem bu oluyor, sizin görmemiş olmanız bunun olmadığı anlamına gelmez. Sosyal'i ve bazı forumları biraz araştırabilirsiniz.

Siz her karşınıza çıkan insanla doğrusu bu değilse diplomamı yırtarım şeklinde konuşuyorsunuz, bunu da belirtmiş oldunuz o zaman. O kadar değersiz bir şey yani sizin için, her yerde ortaya koyuyorsunuz. Microsoft'a girecekken tanıdık olmadığı için girememiş insanlar gibi tavrınız. Sizinle konuşup bir şey tartışabileceği mi, sanmıyorum, güzel zamanımı bir crack programı için harcayamam. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı