Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Benimki de bugün elime ulaştı. 50-60 dolara alacağınız bir IEM kadar iyi değil ama 500 liraya alacağınız her şeyi tokatlar geçer. Anladığım kadarıyla orijinal ürün.

Benimki de bugün elime ulaştı. 50-60 dolara alacağınız bir IEM kadar iyi değil ama 500 liraya alacağınız her şeyi tokatlar geçer. Anladığım kadarıyla orijinal ürün.

IEM'ler son 3 senede çok gelişti. 20-30$lık bir IEM 100 150 dolarlık kulakliklara kafa tutabiliyor.

IEM'ler son 3 senede çok gelişti. 20-30$lık bir IEM 100 150 dolarlık kulakliklara kafa tutabiliyor.
Doğru, kendim de Hexa kullanıyorum normalde zaten. Ama o 20 dolarlık İEM'i ülkeye sokup teslim alana kadar 40 dolar oluyor. O yüzden 400-500 liraya çok düşünmeye gerek yok.

Hocam daha deneme fırsatım olmadı da, Q10'dan iyi sonuç verir mi sizce?
Q10 hiç kullamadığım için yardımcı olamayacağım

Bu kulaklığı 500 ve altına alanlar yaşadı.

Benimki şimdi geldi ve kesinlikle orjinal olduğunu söyleyebilirim. Bu kalite sahte kulaklıklarda olamaz. Malzeme kalitesi resimlerde dandik gözüküyor ama elinize aldığınızda aslında fena değilmiş diyorsunuz. Ses kalitesi bu fiyata tahmin ettiğim gibi bedava. Detaylı incelemesini konu sahibinin inceleme yerine yazıyorum HD58x veya Seeaudio Yume Ultra gibi 150$ ve 200$'lık kulaklıklarla arasındaki farkı öğrenmek isteyen oraya bakabilir.

Nerede beleş oraya yerleş diyip son sözü koymak isterim.

Bu kulaklığı 500 ve altına alanlar yaşadı.

Benimki şimdi geldi ve kesinlikle orijinal olduğunu söyleyebilirim. Bu kalite sahte kulaklıklarda olamaz. Malzeme kalitesi resimlerde dandik gözüküyor ama elinize aldığınızda aslında fena değilmiş diyorsunuz. Ses kalitesi bu fiyata tahmin ettiğim gibi bedava. Detaylı incelemesini konu sahibinin inceleme yerine yazıyorum HD58X veya seeaudio yume Ultra gibi 150$ ve 200$'lık kulaklıklarla arasındaki farkı öğrenmek isteyen oraya bakabilir.

Nerede beleş oraya yerleş deyip son sözü koymak isterim.

Artık benim HE400SE gelebilirse incelemesinde ufak tefek bir karşılaştırma yazarım.

Aslında karşılaştırabileceğim ürünler var da hepsiyle karşılaştırmanın anlamı yok gibi sanki.

Geri
Yukarı