Crysis Warhead 1920x1080 çözünürlükte 8x AA ve Very High ayarlarda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Crysis Warhead 1920x1080 çözünürlükte 8x AA ve Very High ayarlarda hemen hemen hiç takılmadan oynadı. Ben de aynı özellikteki başka bi bilgsayara oturdum ve 1440x900 AA kapalı bütün ayarlar High’da oynadım fakat görüntü kalitesi çok kötüydü, efektler iğrençti. Acaba bunun nedeni grafik kartı sürücüsünün güncel olmaması yada yüklü olmaması olabilir mi? Ayrıca araştırdım ve Sapphire HD 4850 adı altında birden fazla çeşitte kart gördüm (soğutma sistemi anlamında) bu bir diğer neden olabilir mi ? Ben Asus HD 4850 almayı düşünüyorum. Tek slotluk ve sogutma sisteminin görünüşü sapphire ile aynı. Bu kartı seçmemim tek nedeni ise Smart Doctor özelliği. Sence Zotac GTS 250 mi alayım yoksa asus HD 4850 mi ya da Sapphire HD 4850 mi?

Sorun büyük ihtimalle çözünürlükle ilgili. Eğer monitör LCD ise ve oyunun çözünürlüğü de o ekranın detseklediği en iyi çözünürlüğe ayarlı değil ise bu tür bozuk bir görüntü ile karşılaşman çok doğal. Ekran kartı konusunda ise sana tavsiyem yeni çıkan DirectX 11 destekli HD 5750 almandır. Bu vakitten sonra DirectX 11 desteği olmayan kartlara yatırım yapmak pek mantıklı değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı