CS 1.6 bunny nasıl yapılır?

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Mesela nasıl hizlanicam?
Bind F +left yapıyorum sadece sola dönüyor. Bazılarına bakıyorum adam kendi etrafında değil çevrede dönüyor. Bir de s tuşu surfde çalışmıyor.

Fps_max 300 yapıp hızlanın daha kolay hızlanırsınız.

Mesela nasıl hizlanicam?
Bind F +left yapıyorum sadece sola dönüyor. Bazılarına bakıyorum adam kendi etrafında değil çevrede dönüyor. Bir de s tuşu surfde çalışmıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yada bir internet kafeye git 10 dakikada öğretirler.

Mesela nasıl hizlanicam?
Youtube'da bir sürü video var. Oradan öğrenebilirisiniz buradan anlatmak zor olur. Olay şu boşluk tuşuna basılı tutuyorsun w ya basıp biraz hızlanıp elinizi w dan çekin daha sonra sola dönerken a sağa dönerken d basın.

Hocam ben bind f falan yapmadan kendi mousemla yapıyordum bayağı da hizlaniyordum. Alışmak lazım.
Mouse kötü benim. Mouse pad yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yada bir internet kafeye git 10 dakikada öğretirler.
Bunu izledim gram bişi ogretmedi. Ben beceriksizim galiba.

Youtube'da bir sürü video var. Oradan öğrenebilirisiniz buradan anlatmak zor olur. Olay şu boşluk tuşuna basılı tutuyorsun w ya basıp biraz hızlanıp elinizi w dan çekin daha sonra sola dönerken a sağa dönerken d basın.
Giderken w basmayacak mıyız?

Geri
Yukarı