CS 2'yi sevdiniz mi?

Bir gelse seveceğim.

Ne alaka hocam? Nasıl bir benzetme gördünüz? Valoranttaki gibi CTlerin uçtuğunu falan mı?
Öncelikle milletin abarttığı kadar bir yenilik göremedim ve oyunun o genel görseli doygunluğu arttırılmış sanki Valorant'a benzetmeye çalışmışlar gibi bir izlenim oluştu ben de o yüzden öyle bir yorum yaptım. Galiba siz çok beğendiniz ya da Valorant'ı sevmiyorsunuz?

Optimizasyon ve ani FPS düşüşü dışında her şeyi beğendim ama eğer bu optimizasyon ve ani FPS düşüşünü düzeltmezlerse tam sürümde çok Online kaybederler gibi duruyor.

Oyun baya gelişmiş. Güncellemelerle daha iyi olur ama bence şu anda oynanabilir durumda. Grafikler olsun vuruş hissiyatı daha güzel ama karakter hareketleri çok yavaş bu da düzeltilebilir.

Arkadaşlar dün seçkin + rütbesi açık olan herkese CS2 verdiler. Ben oyunu ilk açtığımda yaklaşık 5 dakika bekledim. Oyuna girdiğimde ise yaklaşık 400FPS almama rağmen oyunda anlamadığım bir bulanıklık ve optimizasyon sıkıntısı vardı. Sanki oyunu 60FPS oynuyor gibiydim (monitör 165Hz). Maç içinde ise bombalar güzel sıkıntı yok, fakat mermiler yeni başlayan bir oyuncu için aşırı hızlı gidiyor, Crosshair takibi ise ayrı bir mesele, nasıl o sistemle oynuyorlar bilemiyorum. Siz sevdiniz mi oyunu?

Optimizasyon sıkıntılı i5-13400F+RX 6700 XT olmasına rağmen 150'lerde ve biraz göz alıyor.

Oyun bayağı gelişmiş. Güncellemelerle daha iyi olur ama bence şu anda oynanabilir durumda. Grafikler olsun vuruş hissiyatı daha güzel ama karakter hareketleri çok yavaş bu da düzeltilebilir.
Hocam son sistemlerde bile ani FPS düşüşü var sizde sanırım olmadı mı bu durum? Ben çöp PC kullandığım için mecburen CS:GO'ya geri döndüm.

Optimizasyon ve ani FPS düşüşü dışında her şeyi beğendim ama eğer bu optimizasyon ve ani FPS düşüşünü düzeltmezlerse tam sürümde çok Online kaybederler gibi duruyor.

Oyun şu anda betada, bu tarz durumlar normal. Şu anda normal CS:GO'nun optimizasyonu gayet iyi, CS2'nin de optimizasyonunu iyi yapmaları lazım çünkü rekabetçi oyunlar da en önemli şey FPS.

Öncelikle milletin abarttığı kadar bir yenilik göremedim ve oyunun o genel görseli doygunluğu arttırılmış sanki Valorant'a benzetmeye çalışmışlar gibi bir izlenim oluştu ben de o yüzden öyle bir yorum yaptım. Galiba siz çok beğendiniz ya da Valorant'ı sevmiyorsunuz?

Çok beğendim + oyunun Valorant'a benzediği tek şey satın alma menüsü ve oyun şu an betada. Yani o kadar da gömmemek lazım.

GO'nun o kasvetli ve karanlık yapısı yerine aydınlık ve çok fazla detaylı bir oyun gelmiş. Oyunda çok fazla gereksiz detay var boş yere FPS düşüyor ve bazen adamlar belli olmuyor bile. Sevmedim seveceğimide sanmıyorum CS:GO kaldırıldıktan sonra her gün 4-5 el attığımız oyuna maksimum ayda 2 kere girerim artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı