CS 2'yi hiç beğenmedim

Hayatımda hiç Valorant oynamadım.

Oyuna da senden daha aşinayım. Ne hakkında yorum yaptığımı da iyi biliyorum.

Hocam madem bu kadar iyi biliyorsunuz oyunu siz geliştirsenize oyun daha beta aşamasında çok bilmişlik yapmayın lütfen sadece Prime hesabı olanlara beta halinde sunuldu sizin yapmanız gereken gördüğünüz hataları Steam destekden bildirmek ya da CS2 mailine mail atarak kanıtlı SSli şekilde göndermek Valorant fanboy olduğunuzu çok belli ediyorsunuz.

6 yıldır zaten yazin çıkacak diye haber veriyorlar normal yani klasik Valve.

@BeraTXDDD kardeşim fanboyluk yapmaya gerek yok bu bir gerçek. 2020 yilinda da bir suru çıkacak Source 2 gelecek diye bir suru haber yapildi sonra corona bahanesiyle ertelediler 2021 de çıkacak dediler gene aynisini yaptilar Valve'in boyle buyuk güncellemelere üşenip ertelettigini hepimiz biliyoruz bu bir gerçek.

Yazın çıkacağı hakkında kullanıcılar tahminde bulundurlar galiba.
Hayır.

CS2 tanıtılırken kapağında "Coming Summer 23" yazıyordu.

Oyuncular sadece çıkacağı günleri tahmin etmeye çalıştı.

Hocam madem bu kadar iyi biliyorsunuz oyunu siz geliştirsenize oyun daha beta aşamasında çok bilmişlik yapmayın lütfen sadece Prime hesabı olanlara beta halinde sunuldu sizin yapmanız gereken gördüğünüz hataları Steam destekden bildirmek ya da CS2 mailine mail atarak kanıtlı SSli şekilde göndermek Valorant fanboy olduğunuzu çok belli ediyorsunuz.
Sana daha fazla cevap vermeyeceğim. Anladığım kadarıyla yaşımız küçük bir kardeşimizsin.

Hayatımda hiç Valorant oynamadım.

Oyuna da senden daha aşinayım. Ne hakkında yorum yaptığımı da iyi biliyorum.

Kendinizden çok eminsiniz oyunu kaç saat oynadınız 500 saat falan mı? Ben FPS oyunlarına bu oyunlarla başladım CS1.5 1.6 ve GO bir de sizden daha aşinayım diyosunuz.

@BeraTXDDD kardeşim fanboyluk yapmaya gerek yok bu bir gerçek. 2020 yilinda da bir suru çıkacak Source 2 gelecek diye bir suru haber yapildi sonra corona bahanesiyle ertelediler 2021 de çıkacak dediler gene aynisini yaptilar Valve'in boyle buyuk güncellemelere üşenip ertelettigini hepimiz biliyoruz bu bir gerçek.

Oyun betada üşenmekle alakası yok göreceksiniz Valve yüz yılın FPS oyununu bitiriyor betadan çıkınca anlarsınız hocam çok iyi bir oyun yapıyorlar şu an.

Hayır.

CS2 tanıtılırken kapağında "coming summer 23" yazıyordu.

Oyuncular sadece çıkacağı günleri tahmin etmeye çalıştı.

Sana daha fazla cevap vermeyeceğim. Anladığım kadarıyla yaşımız küçük bir kardeşimizsin.

Öyle mi olmuş ya yazık tüh raporladım gitti çok bilmiş insan seni.

Oyun betada üşenmekle alakası yok göreceksiniz Valve yüz yılın FPS oyununu bitiriyor betadan çıkınca anlarsınız hocam çok iyi bir oyun yapıyorlar şu an.

Ben şu anki sürecini bahsetmiyorum bu güncelleme 10 yıldır gelecek ve saçma bir sekilde kac kez ertelediler. Ben bu duruma yorum yapıyorum.

Ben şu anki sürecini bahsetmiyorum bu güncelleme 10 yıldır gelecek ve saçma bir sekilde kac kez ertelediler. Ben bu duruma yorum yapıyorum.

Hocam 10 yıldır nasıl gelecek oyun çıkalı 10 yıl oldu bu muhabbetler 2020 yılında başladı.

Space soldiers kapandı hocam Eternal fire takip edebilirsiniz iyi sosyaller.

Oyunda Total'de 2000 saatim falan vardır. Oyunu oynamamama rağmen 2016'dan beri space soldiers maçlarını takip ediyordum.

Ayrıca bot gibi 2000 saati de Dust 2'ya da Mirage oynayarak geçirmedim.

Oyunda Total'de 2000 saatim falan vardır. Oyunu oynamamama rağmen 2016'dan beri Space Soldiers maçlarını takip ediyordum.

Ayrıca bot gibi 2000 saati de Dust 2'ya da Mirage oynayarak geçirmedim.

Bu oyuna ömürünüzü vermişsiniz ya 2000 saat nedir oyun yapılırken desteğinizde olmuştur sizin Dust 2 Mirage oynayanların aimine bile çıkamazsınız güldürmeyin beni.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı