CS:GO 2022 VAC-ban dalgası mı geldi?

Hocam aslında kırmızı olması sıkıntı değil de artık dünyanın hilesi gelmeye başladı sadece 4 maç girdim ve 4'ünde de spinbot geldi. Ben spinbot kullanmıyorum.
Ne olur ne olmaz diye bütün envanterimi sattım.

Hocam çok fazla hileci var oyunda karşıma 10 maçın 2'sinde geliyor bende mecburiyen açıyorum.
Hocam bırakın şu numaraları Allah aşkına ya. O zaman herkes karşısına hile gelince hile açsın e bu hileler nasıl bitecek peki? Sen hile açtığın zaman karşındaki adam hileyimi kapatıyor? Hayır. Ben hile açtım çünkü bundan mutlu oluyorum deseniz daha inandırıcı olur gerçekten.
Source 2 yakın zamanda gelecek oyuna dosyalar yüklenmeye başladı hile kullananların bilgileri de alındı. Source 2 güncelleme ile birlikte geldiğinde hilecilerin hepsi ban yiyecek ya bugün ya yarın.

Karşı taraf hile kullanıyor diye sen kullanıyorsun. Başkası da sen kullanıyorsun diye kullanıyor. Güven faktörünüz dibe vuruyor reportlanmaktan. Güven faktörü düşük olanlar tabiri caizse bir havuzda toplanıyor kendi aralarında hile ile kapışıyor. Oyunun algısını o kadar bozdunuz ki Supreme rankta oynuyorum karşıma gelen de Supreme ama 2 tane deagle ile hs yese hile demeye başlıyor.

Özetle hile kullandığın için hile çıkıyor karşına.

Karşı taraf hile kullanıyor diye sen kullanıyorsun. Başkası da sen kullanıyorsun diye kullanıyor. Güven faktörünüz dibe vuruyor reportlanmaktan. Güven faktörü düşük olanlar tabiri caizse bir havuzda toplanıyor kendi aralarında hile ile kapışıyor. Oyunun algısını o kadar bozdunuz ki Supreme rankta oynuyorum karşıma gelen de Supreme ama 2 tane deagle ile HS yese hile demeye başlıyor.

Özetle hile kullandığın için hile çıkıyor karşına.

Hayır hocam hile kullanmıyordum çok önceden madalyalıydım sonra hile geliyor diye bıkıp bir hile açmıştım ve banlanmıştım sonra da bu hile işine giriştim.

Hocam çok fazla hileci var oyunda karşıma 10 maçın 2'sinde geliyor bende mecburiyen açıyorum.

Hayır hocam bir sürü arkadaşımın faktörü dün gece kırmızı oldu.
Çok güzel yapıyorsun. Sonucunu bile bile soruyorsun.
Hocam bırakın şu numaraları Allah aşkına ya. O zaman herkes karşısına hile gelince hile açsın e bu hileler nasıl bitecek peki? Sen hile açtığın zaman karşındaki adam hileyimi kapatıyor? Hayır. Ben hile açtım çünkü bundan mutlu oluyorum deseniz daha inandırıcı olur gerçekten.
Source 2 yakın zamanda gelecek oyuna dosyalar yüklenmeye başladı hile kullananların bilgileri de alındı. Source 2 güncelleme ile birlikte geldiğinde hilecilerin hepsi ban yiyecek ya bugün ya yarın.
FACEITin kullandığı gibi bir yazılım lazım. Her hafta o hile yazılımların kodları değişiyor.

Çok güzel yapıyorsun. Sonucunu bile bile soruyorsun.

FACEITin kullandığı gibi bir yazılım lazım. Her hafta o hile yazılımların kodları değişiyor.
Hocam yapmak isteseler şu vakte kadar yaparlardı. Şu zamana kadar VAC'da tık yok. Tahminimce bir kaç sene içinde düzeltmezseler oyun ciddi ciddi diğer bedava oyunlar gibi ölecek. Ki ölmeye başladı bile. Konu sahibi gibi **** insanlar saolsun.
Profil adını yaz hele. Güven faktörünü Sosyal olarak destekleyelim. 😎
İstediğin kadar reportla. Adam bariz hile olduğunu belli ede ede oynamış. Ban yedemediyse bizim reportlarımızla ban yerse ayıp olur :D

Hocam yapmak isteseler şu vakte kadar yaparlardı. Şu zamana kadar VAC'da tık yok. Tahminimce bir kaç sene içinde düzeltmezseler oyun ciddi ciddi diğer bedava oyunlar gibi ölecek. Ki ölmeye başladı bile. Konu sahibi gibi **** insanlar saolsun.

İstediğin kadar reportla. Adam bariz hile olduğunu belli ede ede oynamış. Ban yedemediyse bizim reportlarımızla ban yerse ayıp olur :D
Artık overwatch izleyende kalmadı ban yemesi biraz zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı