CS:GO 2022 VAC-ban dalgası mı geldi?

Güven faktörünün seviyesini göremez, ancak lobide maça girmeden önce uyarı çıkar. "X kişisinin güven faktörü y oyuncusuna göre çok daha düşük" gibisinden.
Ben de yıllardır CS oynuyorum güven faktörünü nereden gördün diyecektim :D Onu biliyorum hocam tamamdır teşekkür ederim. :)

External kullanıyorum VAC yemedim hiç ama dün akşam itibarıyla birçok hilecinin faktörü kırmızı oldu.
Dc serverlarına baktım hocam herkesde olmuş hile açılmamaış bazı hesaplardada olmuş.

Bug diyende var vac dalgası gelicek diyende tanıdığım sağlam envanteri olup hile açanlar hesaplarını boşaltmışlar ne olur ne olmaz diye yinede haberiniz olsun.

Keşke şu hilecilere HWID tarzı bir ban atılsa. Bir daha CS:GO oynayamasalar. %100 kesin çözüm :D
Valorant olsa dedinizde haklısınızda CSGO hocam bu 5 yıldır ban yemeyen hesaplar var.
Kesinlikle hocam. Size yemin ederim, arkadaşım mevlana ile globala kadar çıktı. Hala şu ban bile yemedi :D

Keşke şu hilecilere HWID tarzı bir ban atılsa. Bir daha CS:GO oynayamasalar. %100 kesin çözüm :D

Kesinlikle hocam. Size yemin ederim, arkadaşım mevlana ile globala kadar çıktı. Hala şu ban bile yemedi :D
Hocam biz duo atarak 2 hesabı silver dan 72 maç üst üste kazanarak yeşil faktörde global yapıp sattık hiçbişey olmadı.

Hocam biz duo atarak 2 hesabı silver dan 72 maç üst üste kazanarak yeşil faktörde global yapıp sattık hiçbişey olmadı.
Klasik CS:GO :D sözde anti cheati olan ama hiç bir işlevi olmayan oyun. Pardon oyun demişim laf arasında :D "Hile Similatörü"

ban yemeyen hesaplar var.

Arkadaşın kullandığı lakabı Steam'de aratınca yaklaşık 9 tane profil çıkıyor. Neredeyse alayı birbirine yakın zamanlarda oyun yasaklanması ve VAC yasaklanması almış hesaplar. Muhtemelen bu hesap da gidici.

Bu kaçıncı ban yemiş hesabınız acaba?

Sanırım sekizinci falan. Huylu huyundan vazgeçmezmiş.

Arkadaşın kullandığı lakabı Steam'de aratınca yaklaşık 9 tane profil çıkıyor. Neredeyse alayı birbirine yakın zamanlarda oyun yasaklanması ve VAC yasaklanması almış hesaplar. Muhtemelen bu hesap da gidici.

Arkadaşın hileyle oynama tarzı ve kulandığı hile ile ilgili yiyebilir VAC normaldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı