CS:GO 2022 VAC-ban dalgası mı geldi?

Overwatch'a düşerseniz banlanıyorsunuz. Aldığınız rapor sayısına göre de bazen kendileri yasaklıyor. @alp15eren

Hocam paranız varsa ban yemezsiniz aylık 20€ olan hileler var onları kulanıyordur ow düşmediği sürece bir şey olmaz.

Hocam donanım hilesi kullanıyorum driver yardımıyla çalışıyor ve pahalı.
Hem hile yapıyorsun hem güven faktörüm düştü diye ağlıyorsun. Steam Community :: road to silver 1 alın raporlayın bu adamı.

Valve hilecilerle uğraşmadığı sürece bir faydası olmayacak.

Arkadaşım ücretsiz external hile kullandı. Junk ve vmp ekledi. 7 aydır ban yemedi.

Hocam benim kodladığım birkaç tane hile var ve evet junk code, crack koruması vb. bile VAC'den korunmanızı sağlıyor.
Arkadaşım ücretsiz external hile kullandı. Junk ve vmp ekledi. 7 aydır ban yemedi.
7 aydır düşmediyse overwatcha neyse.

Overwatch sisteminde hile olarak birisini raporlasan bile adamın hilesi hiçbir şekilde tespit edilemezse ban yemez çünkü hileci olmayan birçok haksız ban yiyenler vardı. Yani Overwatch boş sayılır.

benim faktör de öyle bir tane ücretsiz hesap açıp seçkin yapmıştım onda hile kullanıyordum çünkü önemsemiyodum bir de önemsediğim hesabım vardı onda hiç açmadım ancak iki hesapta kırmızıya düştü 1.5 aydır böyle hani ban yiyecek olsa 1.5 ayda banı yerdi

Yeni konular

Geri
Yukarı