CS:GO ban yedim

Yer
Konya, Türkiye.
Daha fazla  
Evet oyunda hile kullanmadığım halde ban yedim, oyunu yaklaşık 1.5 aydır oynamıyordum dün arkadaşım davet edince troll bir yoldaş maçı atalım dedik zaten rankımın süresi geçmişti, maça girdik Full shotgun oynuyoruz birkaç kere flick shot falan attım adamlar hile falan dedi ama uzun süre oynamadığım için girdiğimiz 2 (3'te olabilir) maçıda kaybettik, bugün profilime girdiğimde adamın biri yorum yazmıştı "nice ban" diye, profile baktığımda gerçektende ban yemiş olduğumu gördüm, isteyenlere rekabetçi maç linkini atabilirim hile falan kullanmamıştım ne yapacağım şimdi ben?
Profilim: Steam Community :: Виктор Резнов
Hesabım birçok kişi için değersiz olabilir ama benim için değerli, yoldaşta Global Elite olmuştum.
Sanırım Overwatch olayını silverlar yapıyor.

(Imla için üzgünüm)
20200121204317_1.jpg

Report bot herhangi bir vaca neden olmaz. vaca sebep olan 3.parti yazılımlardır ve bunlardan birisi örnek olarak çoğu kişide var cheat engine
eğer cheat engine arkada açıksa vac yeme olasılığınız bulunuyor.
Evet, cünkü haksiz veya hatali yasaklama olmadigi icin kaldirilmadi.

Senin kullandigin hesapla onun kullandigi hesabin dosyalari ayni yere kaydedilmiyor. Dogal olarak senin hesabini direkt olarak etkilemez.
+1 | Etkileyince senin hesabına olmaz rankına olur

eğer Cheat Engine arkada açıksa

Cheat Engine direkt olarak oyuna enjekte edilmedigi sürece yasaklama almaniza sebep olmaz. En fazla VAC hatasi verir.

Bunu sen nereden bilebilirsin ki? 7/24 arkadasinin bilgisayarinda mi oturuyorsun da acmadi diyorsun? Hileden dolayi olmasaydi hesapta VAC yasagi bulunmazdi. Bos konusan ben degilim, fakat yanlis bilgi veren sensin.

Report botlarindan dolayi yasaklama aldi diyorsun, adamin profilinde ise VAC yasaklamasi mevcut. Birakin bu isleri gencler.

VAC ve Overwatch konusunda gayet deneyimliyim. Bu konuyu istersen sabaha kadar tartisabiliriz.

Report bot herhangi bir vaca neden olmaz. vaca sebep olan 3.parti yazılımlardır ve bunlardan birisi örnek olarak çoğu kişide var cheat engine
eğer cheat engine arkada açıksa vac yeme olasılığınız bulunuyor.

+1 | Etkileyince senin hesabına olmaz rankına olur
Rankımada bişey olmadı hiç bişey olmadı bana
Buda halsız yere yedi ama vac yedi

Bana bir sey kanitlamak zorunda degilsin. Kanit zaten arkadaslarinin profilinde duruyor. Bak bakalim burada ne yaziyor; "Eğer VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiğine karar verilirse otomatik olarak kaldırılacaktır."

Kaldirilmamis mi? O zaman haksiz yere verilmemistir. Bu kadar basit.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı