CS:GO ban yedim

Yer
Konya, Türkiye.
Daha fazla  
Evet oyunda hile kullanmadığım halde ban yedim, oyunu yaklaşık 1.5 aydır oynamıyordum dün arkadaşım davet edince troll bir yoldaş maçı atalım dedik zaten rankımın süresi geçmişti, maça girdik Full shotgun oynuyoruz birkaç kere flick shot falan attım adamlar hile falan dedi ama uzun süre oynamadığım için girdiğimiz 2 (3'te olabilir) maçıda kaybettik, bugün profilime girdiğimde adamın biri yorum yazmıştı "nice ban" diye, profile baktığımda gerçektende ban yemiş olduğumu gördüm, isteyenlere rekabetçi maç linkini atabilirim hile falan kullanmamıştım ne yapacağım şimdi ben?
Profilim: Steam Community :: Виктор Резнов
Hesabım birçok kişi için değersiz olabilir ama benim için değerli, yoldaşta Global Elite olmuştum.
Sanırım Overwatch olayını silverlar yapıyor.

(Imla için üzgünüm)
20200121204317_1.jpg

Oyun yasaklaması VAC yasağına dönüştürülünce belli olur. Bununla alakası olmadığını şimdiden söyleyeyim. Yasaklama VAC yasağına dönüştürülürse o zaman hesapta hile kullanıldığı %100 kesinleşir. Her ne kadar inkâr etseniz de.

Bu işler öyle botlarla olacak olsaydı herkes herkese bir yasaklama verirdi. Botlarla hiçbir alakası yok.

Son düzenleme:
Saçmalamayın lütfen o zaman herkes birbirini banlatırdı. Buyrun benim Steam hesabım, banlatabilecek cengaver varsa öpeyim elinden.
Kardeşim zaten para karşılığı banlatıyolar.Burada bilgin olmadan konuşuyorsun.Git biraz report botu araştır.
Oyun yasaklaması VAC yasağına dönüştürülünce belli olur. Bununla alakası olmadığını şimdiden söyleyeyim. Yasaklama VAC yasağına dönüştürülürse o zaman hesapta hile kullanıldığı %100 kesinleşir. Her ne kadar inkâr etseniz de.

Bu işler öyle botlarla olacak olsaydı herke herkese bir yasaklama verirdi. Botlarla hiçbir alakası yok.
Knk daha önce başka arkadaşımın başınada geldi.Bilmeden konuşma burada.Git biraz report botu araştırda gel buraya

Cidden sacmaliyorsunuz arkadaslar. Para karsiligi banlatma diye bir sey yok, gecin bunlari. Report botlari istedikleri kadar raporlayabilirler, eger hile kullanmiyorsaniz yasaklama alma ihtimaliniz yok. Bos palavralara itibar etmeyin.

Bunun uydurmasyon bir bilgi oldugu cok yakinda tescillenecek. Hic merak etmeyin.

Bilmeden konuşma

Bilip bilmedigimi birkac gün sonra ögreneceksin. Konu kilitlenmezse konuya tekrar ugrarsin.

Bu işler öyle botlarla olacak olsaydı herke herkese bir yasaklama verirdi. Botlarla hiçbir alakası yok.
Ağzını boşuna yorma.

Cidden sacmaliyorsunuz arkadaslar. Para karsiligi banlatma diye bir sey yok, gecin bunlari. Report botlari istedikleri kadar raporlayabilirler, eger hile kullanmiyorsaniz yasaklama alma ihtimaliniz yok. Bos palavralara itibar etmeyin.

Bunun uydurmasyon bir bilgi oldugu cok yakinda tescillenecek. Hic merak etmeyin.

Bilip bilmedigimi birkac gün sonra ögreneceksin. Konu kilitlenmezse konuya tekrar ugrarsin.
Gerçekten var böyle bişey.Bak denizi tanımıyorum ama 10 yıllık arkadaşımın başına geldi.Burda kimseye yalan söyleyecek değilim ya.Report botu araştır biraz ne dediğimi anlarsın

@1905muharrem

Hangi arkadasin tam olarak? Var mi hesap baglantisi, gönder bir bakayim.
Bekle bi arkadaştan alıyım linki
@1905muharrem

Hangi arkadasin tam olarak? Var mi hesap baglantisi, gönder bir bakayim.
İstersen steamden beni ekle arkadaşın interneti açık değil atınca atıyım linki sana.
Steam Community :: Unlostun-Abisi buyrun buda 3 yıl önce bu yüzden banlanan arkadaşım.Vardı ve hala devam ediyor report bot.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı