CS:GO ban yedim

Yer
Konya, Türkiye.
Daha fazla  
Evet oyunda hile kullanmadığım halde ban yedim, oyunu yaklaşık 1.5 aydır oynamıyordum dün arkadaşım davet edince troll bir yoldaş maçı atalım dedik zaten rankımın süresi geçmişti, maça girdik Full shotgun oynuyoruz birkaç kere flick shot falan attım adamlar hile falan dedi ama uzun süre oynamadığım için girdiğimiz 2 (3'te olabilir) maçıda kaybettik, bugün profilime girdiğimde adamın biri yorum yazmıştı "nice ban" diye, profile baktığımda gerçektende ban yemiş olduğumu gördüm, isteyenlere rekabetçi maç linkini atabilirim hile falan kullanmamıştım ne yapacağım şimdi ben?
Profilim: Steam Community :: Виктор Резнов
Hesabım birçok kişi için değersiz olabilir ama benim için değerli, yoldaşta Global Elite olmuştum.
Sanırım Overwatch olayını silverlar yapıyor.

(Imla için üzgünüm)
20200121204317_1.jpg

Evet, tam da tahmin ettigim gibi. Bahsettigin kisinin hesabinda boru gibi VAC yasaklamasi mevcut. VAC yasaklamalari da sadece ve sadece otomatik sistem tarafindan verildigine göre report botlari ile hicbir alakasi yok.

Okumani tavsiye ederim; Valve Anti-Cheat System (VAC) - Valve Anti-Cheat (VAC) System - Veri Tabanı - Steam Support

Kisacasi dedigim yola cikiyoruz. Report botlariyla alakasi yok.
Kardeşim o zamanlar bende arada onun evine gidip oynardım.Benim hesapta niye ban yok peki?

Beyler 6.200 saatim var, üniversitedeki ev arkadaşlarımın da aşağı yukarı 2.000 3.000 saat vardır. Hiçbir zaman boş ban yemedik. Cs go da asla boş yere, hile yapmadan ban yemezsin bu kadar basit.

@1905muharrem

Senin hesabini etkilemedigi icin sende yok. Mantikli düsünelim; Eger sirf report botlariyla yasaklama verilecek olsaydi su an her CS: GO oyuncusunun yasaklamanmasi gerekirdi. Sistem böyle islemiyor güzel kardesim.

Özellikle bir kullanicinin hesabinda VAC yasaklamasi bulunuyorsa hileden dolayi verildigine emin olabilirsin. Tabii hatali yasaklamalar haric.

Konu sahibinin yasaklamasi VAC yasagina dönüstügü zaman report botlarindan dolayi yasaklama almadigini sen de anlayacaksin. Bekle ve gör.

Kardeşim o zamanlar bende arada onun evine gidip oynardım.Benim hesapta niye ban yok peki?
Report bot zaten çok sayıda kişinin hesabı
@1905muharrem

Senin hesabini etkilemedigi icin sende yok. Mantikli düsünelim; Eger sirf report botlariyla yasaklama verilecek olsaydi su an her CS: GO oyuncusunun yasaklamanmasi gerekirdi. Sistem böyle islemiyor güzel kardesim.

Özellikle bir kullanicinin hesabinda VAC yasaklamasi bulunuyorsa hileden dolayi verildigine emin olabilirsin. Tabii hatali yasaklamalar haric.

Konu sahibinin yasaklamasi VAC yasagina dönüstügü zaman report botlarindan dolayi yasaklama almadigini sen de anlayacaksin. Bekle ve gör.
Onu bilmem ama benim arkadaş boş yere yedi onu söyleyebilirim.

Eğer bir vac söz konusuysa, bu durumun içinde hile girmiştir.

Ki eğer vac değilse, bu hile harici(yani ow ye düşerek)olur.

Report bot bir insana vac değil ow yedirir.

Ki report edilen insanın owye düştüğü maçı gerçekten gereğinden iyi oynayıp iyi vuruşlar yapmışsa...

Eğer bir vac söz konusuysa, bu durumun içinde hile girmiştir.

Ki eğer vac değilse, bu hile harici(yani ow ye düşerek)olur.

Report bot bir insana vac değil ow yedirir.

Ki report edilen insanın owye düştüğü maçı gerçekten gereğinden iyi oynayıp iyi vuruşlar yapmışsa...
Onu bilmiyorum ama benüm arkadaş hileden yeseydi benim hesapta giderdi her türlü
Bos yere yemis olsaydi coktan kaldirilirdi. Kaldirilmadigina göre bos yere yememistir. Acik ve net.
Zaten rapor felan attı ama kalkmadı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı