CS:GO bitiyor mu?

Çok mantıksız bir yorum olmuş. Raze falan deseniz anlarım. Çünkü skilleri ile kill alabiliyor. Reynada durum zaten tamamen adamı vurmaya bağlı. Kişi vuramıyorsa reynanın skilleri hiç bir işe yaramıyor. Kör ü zaten çok zayıf.
Adam vuramıyorsanız almayın işte. Raze ya da Jett alıyorsanız yeteneklerini sayesinde herkesten önce girebilirsiniz ama adamlar alıyor ve en arkadalar istisnasız.

Corona sebebiyle olmayan offline CS:GO turnuvaları yüzünden eski Hype'ını kaybettiğini ve bu yüzden Valorant'ın CS'yi geçtiğini düşünüyorum. Tabi iki oyunun yapımcısı da çok büyük şirketler öyle kolay unutulacak oyunlar değiller fakat corona dönemi geçtikten sonra CS:GO için büyük bir turnuva düzenlenirse Valorant'ı geçebileceğini düşünüyorum tabii aynısı Valorant için de olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz biraz konuşalım tartışalım.

Valorant'a alışamadım bir türlü CS:GO candır vuruşlar falan garibime gidiyor.

CS:GO oynuyordum, 7 gün ban yemiştim canım sıkıldı Valorant indirdim CS:GO'yu bıraktım.

Ben de Valorant'ın CS:GO'yu geçeceğini düşünüyorum ama bu kısa vadede olmaz ve geçse de fark bile atsa CS:GO popülerliğini yitirmez ki 1.6'da bile hala bir sürü aktif ve dolu sunucu var.

Corona sebebiyle olmayan offline CS:GO turnuvaları yüzünden eski Hype'ını kaybettiğini ve bu yüzden Valorant'ın CS'yi geçtiğini düşünüyorum. Tabi iki oyunun yapımcısı da çok büyük şirketler öyle kolay unutulacak oyunlar değiller fakat corona dönemi geçtikten sonra CS:GO için büyük bir turnuva düzenlenirse Valorant'ı geçebileceğini düşünüyorum tabii aynısı Valorant için de olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz biraz konuşalım tartışalım.
Bittiğini yada biteceğini sanmam hala anlık 400 milyona ulaşan oyuncu kitlesi var bak anlık diyorum günlüğü zaten siz hesaplayın. Ayrıca valve denen şirket öyle bir çakal şirketki tam bitti dediğin anda bişeyler icat edip gene popilerliğini geri kazandırıyor. Yıllarımı csgo ya vermiş hatta aktif olarak hala oynayan bri olarak volarant csgo nun çeyreği bile olamaz bence tabi bu benim fikrim

Biter mi bilmem ama ben de sildim. Gerek hile gerek hala sunucu gelmemesi. Elin rusuyla kavga edeceğim diye Rusça'yı çözdüm neredeyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı