CS:GO boyutu neden bu kadar büyük?

Melehat

Centipat
Makaleler
1
Yer
Valandovo, Kuzey Makedonya
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda 57 GB SSD var ve bunun 30 GB'lık bir boyutu Windows. 8 GB kadar bir boyut da sanal bellek. Yeni bir SSD almak istedim fakat bilgisayardaki tüm parçalar anakarta yapışık durumda. Değiştirme şansım yok. CS:GO'yu oynamayı çok fazla istiyorum fakat maalesef indiremiyorum. Bu oyunun boyutu neden bu kadar büyük? Sadece birkaç harita ve silahlar var. Saçma bir soru olacak ama boyutunu küçültemez miyiz?

Hocam laptop ise cihaz Micro SD kart ile de çözebilirsiniz. Benim de eski PC'mde 57GB alan vardı flash bellek veya Micro SD kartla çözüyordum işi 😀.

Çok kişilik oyunların boyutu skinlerden dolayı o kadar büyük teorik olarak sakinleri silip küçültebililirsin ama pratikte dosyalar nerede silersen oyuna girebilirmisin yada oyun dosyalarını değiştirdiğin için ban mı yersin bilmiyorum ve bilgisayarının modeli ne gerçekten merak ettim

Taşınabilir HDD ya da taşınabilir ssd alın ya da geforce now kullanın. Ücretsiz sürümüyle yarım saat oynayabiliyosunuz sanırsam. Kısa vadede çözüm olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı