CS:GO matchmaking neden bu kadar berbat?

kerb

Kilopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar biraz önce rekabetçi girdim 4 tane anneleri bazı evlerde çalışan rus arkadaşlarımız oyunumu mahvetti. Bir kelime İngilizce konuşmadılar onu geçtim, kolları da yok ben 30 adam vurdum en yakınımdaki 7 adam vurmuş. Üstelik oyun boyunca beni blocklayıp durdular. Valve'ın bu olaya el atması gerek. Ruslarla oynamak benim için sorun değil arkadaşların Rusça konuşması da sorun değil. Bloklamaları ve kolsuz olmaları sinirimi hoplattı. Faceit ranked bile daha iyi çalışıyor şu oyunun matchmakinginden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Troll takıma denk gelmişsin :D Bilerek oynamamışlar. Bu arkadaşları oyunbozanlıktan reportlarsan 10 gün ila 30 gün arasında ban yiyorlar. Bir keresinde böyle bir rus takım arkadaşına denk gelip reportlamıştık. 2-3 gün sonra profiline baktığımda 14gün csgo rekabetçi banı yediğini görmüştüm.

Adamlar neden uğraşsın dünyada rakipleri mi var ? Bak şu Valorant yazın çıkacak diye Source 2 motoruna geçmeyi yazın yapıcaz haberi geldi.Az sabredin adamlar parayı düşünüyor aklını kullanıyorlar.

Adamlar uğraşmıyor ki zaten reportladığın oyuncuyu ya overwatcha yolluyor ya da algoritmayla oyun tarzı inceleniyor.

Hocam rankınız efsanevi kartal ve üstüne geldiği zaman bu sorunu yaşamayacaksınız ya da nadiren yaşarsınız merak etmeyin.

CS:GO'nun bir eşleştirmesi bir de ban sistemi çok tuhaf. Adam oyunda trollük yapıyor, AFK kalıyor vs. Oylama yapıp attığında sende çok fazla kişiyi oyundan attığın için ban yiyorsun. Eşleştirme sisteminde ise aslında tüm oyunlara getirilmesi gereken T.C ile kayıt. Hangi kurumla anlaşılır bilmiyorum ama olması gereken bu. 18 yaş altına rekabetçi oyun oynattırmayacaksın. Buna kardeşim de dahil. Gözümün önünde LOL oynarken klavyede uçuşan ana avratları sayabiliyorum.

Takım bulun kendinize.Rankınızı hala merak ediyorum.
Silver Elite Master
Adamlar neden uğraşsın dünyada rakipleri mi var ? Bak şu Valorant yazın çıkacak diye Source 2 motoruna geçmeyi yazın yapıcaz haberi geldi.Az sabredin adamlar parayı düşünüyor aklını kullanıyorlar.
Valoranttan hiç birşey olmaz. Oynadım oynadığıma pişman oldum. LOL'deki toxic oyuncuların buluşma yeri olmuş. Vuruş hissiyatı sıfır hiç te gerçekçi değil.
Hocam rankınız efsanevi kartal ve üstüne geldiği zaman bu sorunu yaşamayacaksınız ya da nadiren yaşarsınız merak etmeyin.
Rankta atmıyorki oyun ona da sinir oluyorum.
Troll takıma denk gelmişsin :D Bilerek oynamamışlar. Bu arkadaşları oyunbozanlıktan reportlarsan 10 gün ila 30 gün arasında ban yiyorlar. Bir keresinde böyle bir rus takım arkadaşına denk gelip reportlamıştık. 2-3 gün sonra profiline baktığımda 14gün csgo rekabetçi banı yediğini görmüştüm.
14 gün ban yese ne olacak arkadaşlar 14 gün sonra tekrar iş başı yapacaklar.
Takım bulun kendinize.Rankınızı hala merak ediyorum.
Takımım var zaten ama hepte takımla da girilmez.
CS:GO'nun bir eşleştirmesi bir de ban sistemi çok tuhaf. Adam oyunda trollük yapıyor, AFK kalıyor vs. Oylama yapıp attığında sende çok fazla kişiyi oyundan attığın için ban yiyorsun. Eşleştirme sisteminde ise aslında tüm oyunlara getirilmesi gereken T.C ile kayıt. Hangi kurumla anlaşılır bilmiyorum ama olması gereken bu. 18 yaş altına rekabetçi oyun oynattırmayacaksın. Buna kardeşim de dahil. Gözümün önünde LOL oynarken klavyede uçuşan ana avratları sayabiliyorum.
Pilot ülke olarak Rusya'da başlatılması gerek. İngilizcesi olan ve kolay kolay ana avrat kaymayan arkadaşlara oynatmaları lazım.
Adamlar uğraşmıyor ki zaten reportladığın oyuncuyu ya overwatcha yolluyor ya da algoritmayla oyun tarzı inceleniyor.
Yapacak birşey yok. Bu sistem yinede birçok oyundan daha iyi çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı