CS:GO VAC neden bu kadar işlevsiz?

Aynen Silver :D bu sezon dahil epide 1 act 3'ten beri ımmortal-radyant elodayım ama sen bilirsin. Daha e-spor konusu açılmadan millete bbl fanboy deyip rankına Silver diyen kişiden ne beklenir ki zaten.
Istersen oyunuma gelen e-sporcularin da resmini atarim.

Ayrica videoya bakabilirsin, bende de birkaç mermi dışında gayet düzgün gidiyor, ben makro muyum yani anlamadım. (müzik açık kalmış) spray önemsiz demedim, dia elo üstünde bir kill için "en fazla" 5-10 mermi kullanılıyor dedim. Kaç pozisyonda lazım oluyor sanki 30 mermilik spray?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hala anlamadın otomatik spray atiyor spray kontrol kaybetmiyorsun hiç neyse iyi günler.

Son düzenleme:
Aynen Silver :D bu sezon dahil epide 1 act 3'ten beri ımmortal-radyant elodayım ama sen bilirsin. Daha e-spor konusu açılmadan millete bbl fanboy deyip rankına Silver diyen kişiden ne beklenir ki zaten.
Istersen oyunuma gelen e-sporcularin da resmini atarim.

Ayrica videoya bakabilirsin, bende de birkaç mermi dışında gayet düzgün gidiyor, ben makro muyum yani anlamadım. (müzik açık kalmış) spray önemsiz demedim, dia elo üstünde bir kill için "en fazla" 5-10 mermi kullanılıyor anlamında dedim. Kaç pozisyonda lazım oluyor sanki 30 mermilik spray?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hala anlamadın spray kontrol kaybetmiyorsun bazen adamı vurarken zorlanıyorsun ama makro ile hiç zorlanmıyorsun anlamiyorsun bir türlü. İyi günler inşallah bir gün bilgi sahibi olmadığın konuları tartışmasın.

Hala anlamadın spray kontrol kaybetmiyorsun bazen adamı vurarken zorlanıyorsun ama makro ile hiç zorlanmıyorsun anlamiyorsun bir türlü. İyi günler inşallah bir gün bilgi sahibi olmadığın konuları tartışmasın.
Ilk 3-4 mermi zaten sabit gidiyor, bu mermilerle hs attiktan sonra 20 mermilik kontrollu sprayin bir anlami yok. Daha fazla anlatmaya calismak istemiyorum, zira hal ve hareketlerinden kac yasinda oldugun, hangi eloda oldugun belli oluyor. Oyunda herkese makro diyip aglamiyorsan ben de bir sey bilmiyorum.

Oyunu salmışlar artık her türlü oynanıyor ciddi Online düşüşü olunca yeni bir CS:GO oyun gelecek diye düşünüyorum.
Hocam yeni bir CS:GO oyunu olacağını samıyorumda, oyuncu sayısında ciddi düşüklük olursa ki zor bi' ihtimal, hile konusunda ciddi bir gelişme yapabilirler.

Geri
Yukarı