CS:GO VAC neden bu kadar işlevsiz?

Hero 0.1

Decapat
Yer
de_dust2
Daha fazla  
Meslek
e-spor
Merhaba. CS:GO çok sevdiğim bir oyun. Ama hileler çok fazla. Bir e-spor takımım vardı. Rekabetçide hep antrenman yapıyorduk. Fakat her girdiğimiz maçta bir globalın hile olması canımızı sıktı. Oynanmaz hale geldi. Report ediyoruz, adamın ismi değişiyor. Değişik bir şeydi. Biz yıllardır bu oyunu oynuyoruz. Bir adam hile açtı diye bırakmak istemiyoruz. Mesela Valorant Vanguard çok iyi bir hile koruması. CS:GO'da da aynısını bekliyoruz. Nasıl Steam'den ya da başka bir yerden ileti gönderebiliriz? Hile var her maçta. Nereye yazmalıyım bu şikayeti?

2002'den çıkan bir AC'den fazla bir şey beklememek lazım.

vac anti hile sistemi.jpg

İstese hilelerin yüzde 90'ını temizleyebilir ama ya uğraşmak istemiyorlar ya da bu işten cidden maddi bir kazanç sağlıyorlar.

Merhaba. CS:GO çok sevdiğim bir oyun. Ama hileler çok fazla. Bir e-spor takımım vardı. Rekabetçide hep antrenman yapıyorduk. Fakat her girdiğimiz maçta bir globalın hile olması canımızı sıktı. Oynanmaz hale geldi. Report ediyoruz, adamın ismi değişiyor. Değişik bir şeydi. Biz yıllardır bu oyunu oynuyoruz. Bir adam hile açtı diye bırakmak istemiyoruz. Mesela Valorant Vanguard çok iyi bir hile koruması. CS:GO'da da aynısını bekliyoruz. Nasıl Steam'den ya da başka bir yerden ileti gönderebiliriz? Hile var her maçta. Nereye yazmalıyım bu şikayeti?
Şikayet etmen birşey değiştirmeyecek bu yıllardır böyle zaten düzeleceğini de sanmıyorum ama düzltirlerse valorant oynayan kalmaz bence.

Şikayet etmenizin bir şey değiştireceğini sanmıyorum, Valve'ın çok büyük bir hile güncellemesi yapmadığı sürece. Sadece para kazanma odaklı bakıyor artık her şeye.

İsterden direkt olarak Gabe reis ile iletişim kur yine düzeltmezler, düzeltmeyecekler ve artık düzeltmeleri içinde çok geç olduğunu düşünüyorum :D 1.5 hafta önce 2 tane adam mevlana açtı hala ban yemedi. Suprem rankından le düştüm :D Önemli değil rank aslında. Oyunun ölümünü göz göre göre izin veriyorlar.

Vanguard'da artık çok iyi değil ancak VAC'dan bin kat daha iyidir.

Geri
Yukarı