CS:GO, CS:GO 2 ve Hileciler

3-4 yıl önce hileler yüzünden bırakmıştım oyunu. Şu anki halini bilmiyorum. Benim en kesin olarak gördüğüm çözüm hile olarak çok fazla kez raporlanan oyuncuların manuel olarak banlanması. Sonuçta hile koruması bu adamı otomatik banlamamış yani temiz görmüş fakat sürekli raporlanıyor. Tabii bunun için sağlam bir iş gücü gerek ve bence mümkün değil.
Sizin düşünceniz de güzelmiş teşekkürler

Vanguard ne olursa olsun VAC'den hala çok daha iyi bir hile koruma sistemi. Valve'ın yeni hile sistemiyle uğraşacağını veya uğraşmak isteyeceğini sanmıyorum, yeni sistem yerine Prime'ı paralı yaparak engellemeyi tercih ettiler. Source 2 ile yenilenmesi güzel oldu ama hala yeni bir oyun diyebileceğimiz bir seviyede değil bence.

Valve yıllarca hile yüzünden eleştiri aldı. İstese yapar mıydı? Yapardı.
Ancak ben Valve'nin ekibi içinde anti-cheat ve çekirdek mimarisi üzerine anlayan usta kişiler olduğunu sanmıyorum.

Bakın Valorant'a, çıktığı günden beri Vanguard harıl harıl çalışıyor. Neredeyse çoğu hileyi tespit edebiliyor.
Çünkü Riot Games'in ekibi içinde usta isimler var.

Mesela Windows 11 de neden Valorant Secure Boot istiyor? Daha iyi güvenlik sağlamak için, TPM çipini kullanıyor Windows 11 de Valorant. Donanım tabanlı hile algılama yapmak için.

Hocam geriye düşürmeye ihtiyaçları olsa çoktan yaparlardı. Ki ihtiyaçları yok pazar ve 1M aktif oyuncusuyla.
Evet ama biz de diyoruz ki, bir hesabın ister seçkin olsun, ister olmasın çok hilecisi ve çoğu maça denk geliyor ve bu duruma tıpkı Valorant’ta olan hile sistemi gibi bir şeyle kesin bir çözüme kavuşturmak.

Evet ama biz de diyoruz ki, bir hesabın ister seçkin olsun, ister olmasın çok hilecisi ve çoğu maça denk geliyor ve bu duruma tıpkı Valorant'ta olan hile sistemi gibi bir şeyle kesin bir çözüme kavuşturmak.

CS:GO oynamışlığım yok ama seçkin hesaplar hileden uzak tutuluyor diye biliyorum, yanlış mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı