CS:GO Durduk yere VAC ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hep beleş diye oluyor. Tahminim beleş olduktan sonra millet abarttı. Ne de olsa yeni Steam hesabı açarız.

@ahmetdurmus.16

Eğer oyun yasaklaman ayrıyeten VAC yasağına dönüşürse istediğin kadar hile kullanmadım diyebilirsin.

@reptile Hocam arkadaşın diğer hesaplarını nasıl buluyorsunuz?

Bunun birçok yöntemi mevcut. Profil resminden tutun, listesinde ekli olan arkaşlarına,isim geçmişi, ve Steam hesap kimliğine kadar detaylı araştırma yapmak mümkün. Sadece biraz sabır ve dikkat gerektiriyor.

Rekabetçi maç girmiştim arkadaşım ile ve yemin ederim hile kullanmıyordum. İsterseniz maçın linkini atayım ama yemin ederim ki hile yoktu ve ban yedim. Karşı takım şüpheli oynuyordu aimbot olma ihitmalleri vardı ama bende yemin ederim ki kesinlikle hile yoktu ve birden oyundan atıldım. VAC ban yedim.
Nasıl düzelteceğim bilen var mı? Gerçekten çok sinirliyim ben o hesap için aylardır kasıyordum. Seçkin olmama çok az kalmıştı.
Kardeşim aynı şey banada oldu eğer cidden hile kullanmadıysan steam desteğe mesajlarını iletip banının açılmasını isteye bilirsin yaklaşık 2 ay içerisinde açılıyor tabi şu dönemde ne zaman olur bilemiyorum

VAC ban atılmışsa hile kullanmıştır. Başka açıklaması yok. Yok ccleaner etkiledi yok şu etkiledi bu etkiledi yok. Onlar sadece oyundan atar VAC atmaz. Şu konuları moderatörler onaylıyor ya ona şaşıyorum. Hile kullanmadıysan VAC yemezsin. Nokta.
Öyle kafanıza göre yargılamayın açılıyor kardeşim bir yanlışlık olabilir.Ben arkadaşımın hesabında oyarken 40 vuruyordum adamlar ban attı ve sonuç olarak açıldı

Cümlenizi tam olarak anlayamadım.

Öyle kafanıza göre yargılamayın açılıyor kardeşim bir yanlışlık olabilir. Ben arkadaşımın hesabında oyarken 40 vuruyordum adamlar ban attı ve sonuç olarak açıldı.

Cümlenizi tam olarak anlayamadım.

40 Vurdun diye mi banladılar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı