CS:GO Emeklerinizi Hiçe Sayıyor

Rekabetçide D2 oynamayı bırakmalısın.
Diğer haritalarda da durum böyle malesef. Inferno ve Cache en azından benim kötü tecrübe ettiklerim.
Çok girmek istersen ben olsam hesap global, bunu satar yerine CSGO alırdım, sabit IP değilse modemi bi kapat aç yaptıktan sonra yeni ID yeni steam hesabı ile takılarak Faceit'te dolanırdım.
Hesabı satmak istiyorum fakat Faceit'te takılmak için değil. Yani CS çok oynamıyorum gerek yok yeni hesap almaya açıkçası.

Bu sıralar Mirage pratiği yaptığım için son 25 maçtır hileyle karşılaşmadım. Tabi karşıyı kışkırtıp rapor yememekte önemli.

Bu sıralar Mirage pratiği yaptığım için son 25 maçtır hileyle karşılaşmadım. Tabi karşıyı kışkırtıp rapor yememekte önemli.
Zaten çok rekabetçi girmiyorum. Girdiğimde de D2, Inferno ve Cache aratıyorum genellikle. Mirage'de kendimi rahat hissetmiyorum nedense. Mirage girerim o zaman fakat bu eloda fazla hile var diye düşünüyorum.
Takip edeceğim, eğer bu maçtaki biri yakın bir zamanda ban yerse bildireceğim:)

Son düzenleme:
Oyunda girdiğim neredeyse her maçta hile geliyor, lig atlayamıyorsun ve olduğun yerde sayıyorsun sürekli. Çok sinir bozucu. Valve oyunu saldı artık.

Oyunda girdiğim neredeyse her maçta hile geliyor, lig atlayamıyorsun ve olduğun yerde sayıyorsun sürekli. Çok sinir bozucu. Valve oyunu saldı artık.
Bence salmadı hala toparlamaya çalışıyor fakat bu hileler neden böyle? Bilerek mi yapıyorlar acaba...
Steam Community :: ApoReiz Küfür eden arkadaş banını yemiş :) Yani 1-2 hafta için milleti neden kanser edersin ki?

Son düzenleme:
Valve bence de saldı, saçma sapan iş yapıyorlar bir iki win in serisi yakalasak ard arda hileliler karşımıza gelmeye başlıyor. Şu aralar da sonradan açma moda odu 6 0 7 0 önde olduğumuz adamlar dan biri bir girip çıkıyor oyuna, tamam daha da oyna oynaya bilirsen, direk hileyi açıyor çok basit oldu artık kafasına esen açıyor.

İsminde reyiz, başkan gibi şeyler geçiyorsa ve küfür de ediyorsa yüksek ihtimal hiledir zaten o. Terbiyesiz yaratıklar, bir de küfürlü küfürlü isim koyuyorlar çok şekilmiş gibi.

İsminde reyiz, başkan gibi şeyler geçiyorsa ve küfür de ediyorsa yüksek ihtimal hiledir zaten o. Terbiyesiz yaratıklar, bir de küfürlü küfürlü isim koyuyorlar çok şekilmiş gibi.

Evet bunlar Türk versiyonları, bir de yabancı Hentai profiller var. Profil fotoğrafı olarak Hentai karakteri varsa ve/veya sergilenen grup Hentai ise kesin hile oluyorlar.

Ben bu iki gruba bir isim taktım: Kompleksli Hasta Zihniyetler. Harbiden hastalar bak yazış tarzları, nickleri filan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı