CS:GO Girdap Operasyonu mu Seçkin Hesap mı?

Hâlâ ne olduğunu anlamadım. Turnuvaya katılıp oynamaktan mı söz ediyorsunuz?
Hayır. Çeşitli takımların ön elemeleri geçip geçmeyeceği tahmin ediyorsunuz. Doğru sayınıza göre de çeşitli ödül ve jeton alıyorsunuz. Sonrasına çeyrek final, yarı final, final tahmini yapıyoruz maçlardan önce kim kazanır mantığında. Bir nevi iddia gibi düşünün. MS 1 ya da MS2 :D

Hayır. Çeşitli takımların ön elemeleri geçip geçmeyeceği tahmin ediyorsunuz. Doğru sayınıza göre de çeşitli ödül ve jeton alıyorsunuz. Sonrasına çeyrek final, yarı final, final tahmini yapıyoruz maçlardan önce kim kazanır mantığında. Bir nevi iddia gibi düşünün. MS 1 ya da MS2 :D
Çok güzel özetlemiş ve anlatmışsın. Hoca olmak böyle bişiy işte. Ben olsam örgüt deşifre eder gibi 50 satırda anlatamazdım. : ))

Hayır. Çeşitli takımların ön elemeleri geçip geçmeyeceği tahmin ediyorsunuz. Doğru sayınıza göre de çeşitli ödül ve jeton alıyorsunuz. Sonrasına çeyrek final, yarı final, final tahmini yapıyoruz maçlardan önce kim kazanır mantığında. Bir nevi iddia gibi düşünün. Ms 1 ya da MS2 :D

Haram para almayayım, bilgilendime için sağ olun.

Ahahaha. Estağfurullah ya. Sizden öğrendiğimiz kadarıyla işte 🥳🥳

Peki hocam major çıkartma kapsülleri her sene geliyor mu? Yoksa bu seneye özel mi? Ve maçlarda düşüyor mu yoksa sınırlı bir kapsül mü? Sınırlıysa işime gelebilirde. Bahsettiğim kapsül:

Konuyu hortlattım özür dilerim. Major tam olarak ne oluyor hocam.

Büyük turnuvalardan birisi. Oldukça ilgi görülen bir turnuva. Almanya'da yapıldı geçen aylarda. Sanırım rekor bile kırılmıştı. 2 milyon küsur izleyici vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Geri
Yukarı