CS:GO gümüşten nasıl çıkılır?

• Konuyu başlatan Ed1tH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 6B
Kendine güveniyorsan Nova'lar ile oyna birinci olabilirsen bayağı kolay rank atlıyorsun.

Hocam sıkıntı arkadaşlarım CS:GO oynamıyor oynasalar bile onlarda Silver.
Çıkamazsın ki. Orası bataklık gibidir. Çırpındıkça batarsın. Kendinize iyi bir takım bulun. Başka türlü çok zor.

Edo ve kafa vuruşlarını artırırsan daha rahat lig atlarsın.

Hocam her maç en az 15-20 vuruyorum kafa olarak en az 10 kafa EDO olarak da en az 4-5 tane EDO alıyorum bataklığa düştüm galiba.

Hocam sıkıntı arkadaşlarım CS:GO oynamıyor oynasalar bile onlarda Silver.

Hocam her maç en az 15-20 vuruyorum kafa olarak en az 10 kafa EDO olarak da en az 4-5 tane EDO alıyorum bataklığa düştüm galiba.

Kendine Nova takım toplamaya çalış. Arkadaşın olmak zorunda değil. Çok rahat rank atlarsın.

Önce kendini geliştir. Silver elodan daha iyisini hak edecek bir kapasiteye net olarak gel. Aimbotz çalış, profesyonel oyuncuları bol bol izle ve oynarken sadece odaklan. Ondan sonra yavaş yavaş yükselirsin zaten. Takım çok önemli. Bireysel olarak 30kill de alsan takımında en az 2 adam daha 20 vurabilmeli ki Silver'den çıkasın.
Sonra böyle peekler falan atarsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle 15-20 yetersiz burada da belirtilmiş takım bul diye ama gerçekten Silver eloda takım bulmana gerek yok sadece stabil 20+ vurabilecek bir arkadaşın olsa bile yeter ayrıca cross placement çalış birkaç nade taktitiği öğren emin ol MG1e çıkarsın rahat. Bu terimleride bilmiyorsan araştır,öğren ve pratik yap hepsi bu.

Öncelikle 15-20 yetersiz burada da belirtilmiş takım bul diye ama gerçekten Silver eloda takım bulmana gerek yok sadece stabil 20+ vurabilecek bir arkadaşın olsa bile yeter ayrıca cross placement çalış birkaç nade taktitiği öğren emin ol MG1e çıkarsın rahat. Bu terimleride bilmiyorsan araştır, öğren ve pratik yap hepsi bu.

Mirage de top mid smoke, ct, ve stairs smoke biliyorum Dust 2 de long smoke biliyorum. Diğer mapleri de çok az oynadığım için pek bilmiyorum sanırım taktik sadece takım arkadaşı yardımlarınız için teşekkürler.

Mirage de top mid smoke, ct, ve stairs smoke biliyorum Dust 2 de long smoke biliyorum. Diğer mapleri de çok az oynadığım için pek bilmiyorum sanırım taktik sadece takım arkadaşı yardımlarınız için teşekkürler.

O zaman tek cross placement geliştirdin mi seri seri çıkarsın yukarılara doğru ve bu tekniği kapmaya başladın mı emin ol kendinde fark hissedicen(850 saat le olan birinden tavsiye ;) )

Hocam bende 790 saatim ama nedense Silver'a lanetlendim :D

Bruh :( .ben 300 saatlerde GN1-Silver Elite arası gidip geliyordum. Sonra yakın bir arkadaşımında CS:GO oynadığını ve benimle aşağı yukarı ayna rankta olduğunu öğrenince beraber oynamaya başladık sonuç dediğim gibi benim rank 850 saatin sonunda le oldu oda dmg. Demeye çalıştığım senle beraber girebilecek bir elman bul o rank o saatlere normal değil çünkü.

Geri
Yukarı