CS:GO haksız ban

VAC haksız ban atma olasılığı çok az olan bir sistem. Cidden haksızsa kalkar zaten banınız da hiç sanmıyorum. Kullanmayın diyoruz şu hileleri ama dinleyen yok.

Arkadaşınızı trollemeye açmışsınızdır kesin.(!)

Yapacak bir şey yok. Eğer gerçekten haksız bir yasaklama ise ve bu fark edilirse otomatik olarak kaldırıcaktır. Steam Destek ile iletişime geçmeniz bir işe yaramaz. Bu (1) (2) makalelerden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

VAC hata yapmaz. Önce tüm dosyaları inceler, şüpheli bir durum varsa overwatcha bile gönderip sonra işlem yapabilir. %100 hile iseniz VAC devreye girer. Kolsuzluğunuz yüzünden hile açtıysanız biz sizi kurtaramayız. Sizden nefret ediyorum yeteneksiz hileciler. Buraya konu açarak yalan söyleyecek kadar da düşmüşsünüz zaten. Yaşına veriyorum.

VAC hata yapmaz. Önce tüm dosyaları inceler, şüpheli bir durum varsa overwatcha bile gönderip sonra işlem yapabilir. %100 hile iseniz VAC devreye girer. Kolsuzluğunuz yüzünden hile açtıysanız biz sizi kurtaramayız. Sizden nefret ediyorum yeteneksiz hileciler. Buraya konu açarak yalan söyleyecek kadar da düşmüşsünüz zaten. Yaşına veriyorum.

Bu hesapta hile açar mıyım? FACEIT'te 7 Level'im. YouTube'da haksız VAC ban yiyen birçok kişi de gördüm. Ayrıca son maçımda bile 5 vurmuşuz arkadaşlarla girmiştim.

VAC hata yapar. Ben de VAC ban yedim 1 ay sonra otomatik olarak ban kaldırıldı. Özür dilediler. Benimle beraber yaklaşık 10 arkadaşıma da aynısını yaptılar.

VAC banı açtırabilen duymadım daha önce.
1621589769004.png

Geri
Yukarı