CS:GO haksız VAC ban yedim

• Konuyu başlatan Sawi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 4B
Ne VAC'mış aga kimse de demiyor ki alnımın akıyla aslanlar gibi mevlana açıp VAC yedim diye.

Aynen kardeşim kesin hile kullanmışımdır en son zamanda internet kafeye Steam hesabımı girmiştim oradanda birisi hile açmıştır. Hangi o****** actıysa Allah bin belasını versin GTA 5 gibi değerli oyunların olduğu hesabımda niye açayim hile?

Büyük ihtimalle internet kafe ile alakalıdır diyeceğim ama internet kafelerde her kullanıcı kalktıktan sonra dosyalar eski haline geliyor. Ama şuan en büyük ihtimal bu hile açmadıysanız.

Hocam VAC Ban'dan dolayı diğer hiçbir oyununu etkilemez. Profilinde VAC yazar ancak yapacak bir şey yok benim de CoD'dan VAC banım var, profilimde kara leke duruyor. Steam destek ile iletişime geç, birkaç defa bu şekilde VAC Ban'ın kaldırıldığı durum oldu. Ancak çok istisnayi ve gerçekten Steam'in hatası veya ihmalkarlığı olan bir durum olması lazım.

Yanlış ankamayın ama haksız ban yemeniz milyonda bir ihtimal. Eğer gerçekten hile kullanmadıysanız hesabınıza birisinin girmediğinden emin olun.

Merhaba, CS:GO'yu 2021.08 gibi tarihte biramıştım kısa süreliğine ve bugün neden olduğunu bilmediğim bir şekilde VAC ban yedim. Herhangi bir yazılım kullanmadım ve VAC ban yedim. VAC'ımı kaldırmak istiyorum zaten yazılım kursam neden ana hesabıma kurayim? GTA 5 PUBG gibi oyunlar var VAC banımı kaldırmak için ne yapmam gerek?
VAC banlar kaldirilamaz.
Uzerine durmanin pek bir anlami yok gibi.

Merhaba, CS:GO'yu 2021.08 gibi tarihte biramıştım kısa süreliğine ve bugün neden olduğunu bilmediğim bir şekilde VAC ban yedim. Herhangi bir yazılım kullanmadım ve VAC ban yedim. VAC'ımı kaldırmak istiyorum zaten yazılım kursam neden ana hesabıma kurayim? GTA 5 PUBG gibi oyunlar var VAC banımı kaldırmak için ne yapmam gerek?
Her forumda diyoruz haksız yere ban atmazlar.

Aynen kardeşim kesin hile kullanmışımdır en son zamanda internet kafeye Steam hesabımı girmiştim oradanda birisi hile açmıştır. Hangi o****** actıysa Allah bin belasını versin GTA 5 gibi değerli oyunların olduğu hesabımda niye açayim hile?
Bak sen şu işe yav

Bir şey yapmana gerek yok o ban haksızsa hemen açıyorlar zaten.

Geri
Yukarı