CS:GO haksız yere VAC ban yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

A F K

Hectopat
Ben 2 aydır CS:GO girmiyorum. Hep farklı oyunlar giriyorum. Hiç hile kullanmadım çünkü virüslü ve VAC ban riski oldunu biliyorum ve oyun zevkinin içine ettiğini de bildiğim için hiç kullanmadım. Sabah PC'yi açtım Steam'dan bildirim geldi kalıcı VAC ban yemişim CS:GO'dan. Ne yapacağım yardım edin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2 aydır CS:GO girmiyorum. Hep farklı oyunlar giriyorum. Hiç hile kullanmadım çünkü virüslü ve VAC ban riski oldunu biliyorum ve oyun zevkinin içine ettiğini de bildiğim için hiç kullanmadım. Sabah PC'yi açtım Steam'dan bildirim geldi kalıcı VAC ban yemişim CS:GO'dan. Ne yapacağım yardım edin?

Bende bundan 2 yıl önce haksız yere VAC ban yemiştim ve bende uzun süredir oynamıyorum. Daha sonra bir gün Steam'e giriş yaptım ve VAC ban ile ilgili bir mesaj geldi yani aynısı bende de oldu.

Bir şey yapamazsın, hatalı ise otomatik olarak kendi kendine kaldırılır.

VAC banın kalkması için sen bir şey yapamazsın. Bir sorun varsa Valve kendisi kaldırır ama bu güne kadar hatalı olan ban sayısı oldukça az. Beklemekten başka bir seçeneğin yok. Steam'e ticket açarsan olumsuz yanıt alırsın. Ticket açmaman gerekli, ilgilenmeyeceklerini söylüyorlar zaten.

Oyuna girdiğiniz zaman üst kısımdaki yerde tam olarak ne yazıyor?

Ayrıca yukarıdaki bağlantıya tıkladığınız ne zaman ne diyor? Hesap ismini sansürleyerek içeriği paylaşın lütfen.

CS GO da oyun içnide report yersen bu güven faktörünü düşürür.Güven faktörün düşerse karşıdakilerinde düşük olacağı için karşına birçok kez hile gelir.Ve hile konusuyla biraz ilgilendiğim için hile kullanan insanların çoğu report bot kullanıyor yani rakip takıma gelen oyuncuları sürekli bi şekilde raporlayan botlar.Bu yüzden güven faktöründe artmıyor.Böyle çok rapor yiyincede bir süre osnra overwatcha düşersin ordakiler hile olup olmadığını karar verir ve en sonunda steam oyun içi dosyalarına bakarak şüpheli bir dosyanın olup olmadığını gözlemler eğer dosyaların içinde hileye dair birşey bulunuyorsa hile sayılırsın.Yani cidden hile kullanmadım diyorsan oyun içi dosyalarını bi kontrol et...

Aynen kardeşim ticket atacağına buraya yazıyorsun aynen aç kapıyı Aras Kargo.

Bir sürü attım ticket.
CS:GO'da oyun içni de report yersen bu güven faktörünü düşürür. Güven faktörün düşerse karşıdakilerinde düşük olacağı için karşına birçok kez hile gelir. Ve hile konusuyla biraz ilgilendiğim için hile kullanan insanların çoğu report bot kullanıyor yani rakip takıma gelen oyuncuları sürekli bir şekilde raporlayan botlar. Bu yüzden güven faktöründe artmıyor. Böyle çok rapor yiyincede bir süre osnra overwatcha düşersin oradakiler hile olup olmadığını karar verir ve en sonunda Steam oyun içi dosyalarına bakarak şüpheli bir dosyanın olup olmadığını gözlemler eğer dosyaların içinde hileye dair bir şey bulunuyorsa hile sayılırsın. Yani cidden hile kullanmadım diyorsan oyun içi dosyalarını bir kontrol et...

Tamam.
Aynen kardeşim aç kapıyı Aras Kargo.

Herkes haksız yere der merak etme.

Gerçekten haksız yere ise destek ile iletişime geç.

Bir sürü ticket attım. İletiniz alındı dedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı