CS:GO haksız yere VAC ban yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir sürü attım ticket.
Hiçbir işe yaramaz. VAC banlara ticket yoluyla bakmazlar. Boştan yere atıp desteği rahatsız etmene gerek yok. Dönüş alamayacak ya da olumsuz dönüş alacaksın.

Bir "hata" varsa onlar kaldırırlar merak etme. Fakat çok ümitli olmanı tavsiye etmem, o banlarda hata oranı oldukça az.

VAC banın kalkması için sen bir şey yapamazsın. Bir sorun varsa Valve kendisi kaldırır ama bu güne kadar hatalı olan ban sayısı oldukça az. Beklemekten başka bir seçeneğin yok. Steam'e ticket açarsan olumsuz yanıt alırsın. Ticket açmaman gerekli, ilgilenmeyeceklerini söylüyorlar zaten.

Yapacak bir şey yok o zaman.
Cidden inanan var mı haksız yere yediğine?

Aynen kardeşim Aras Kargo 1000 TL yatırdım hesaba o kadar emek verdim. Hile kullanayım bir de değil mi?
Konu kilit!

Aynen kardeşim Aras Kargo 1000 TL yatırdım hesaba o kadar emek verdim. Hile kullanayım bir de değil mi?

Son ağlamaların gibi geldi. Ban yedim içim gitti Technopat'ta itiraz edeyim. Kardeşim adam açıklamış VAC olayının nasıl çalıştığına. Gereksiz yere VAC yemezsin durduk yere. Hile programı falan yüklemişsindir. Geçen birisi konu açtı. 14. mesajdan sonrasında hile indirdim ama açmadan ban yedim demişti.

Konu kilit!
Konuyu açıyorsun sonra "Konu kilit!" yazıp kaçıyorsun. Haklı olsan şuan zaten buraya konu açmazdın. Şu forumda her gün haksız ban yiyen mevcut zaten.

Son ağlamaların gibi geldi. Ban yedim içim gitti Technopat'ta itiraz edeyim. Kardeşim adam açıklamış VAC olayının nasıl çalıştığına. Gereksiz yere VAC yemezsin durduk yere. Hile programı falan yüklemişsindir. Geçen birisi konu açtı. 14. mesajdan sonrasında hile indirdim ama açmadan ban yedim demişti.
O açmadan ban yeme meselesi dosyaların içine girmiş olması yani hiç bilgisayarına yüklememen lazım.

Oyuna girdiğiniz zaman üst kısımdaki yerde tam olarak ne yazıyor?

Ayrıca yukarıdaki bağlantıya tıkladığınız ne zaman ne diyor? Hesap ismini sansürleyerek içeriği paylaşın lütfen.

Bu soruya cevap verecek misiniz?

Hilelerde virüs var bunun riskine girmem. Yapacak bir şey yok yeni hesap açacağım. Ama cidden her şeyim gitti. Açarlar diye ümit ediyorum. (konu kilittir arkadaşlar.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı