CS:GO haksız yere VAC ban yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 2 aydır CS:GO girmiyorum. Hep farklı oyunlar giriyorum. Hiç hile kullanmadım çünkü virüslü ve VAC ban riski oldunu biliyorum ve oyun zevkinin içine ettiğini de bildiğim için hiç kullanmadım. Sabah PC'yi açtım Steam'dan bildirim geldi kalıcı VAC ban yemişim CS:GO'dan. Ne yapacağım yardım edin?

Hocam kusura bakmayın ama anlattıklarınız da biraz şüpheli geldi gözüme. 5.5 yıldır bende CS:GO girip oynarım ama durduk yere ban yeme olayını ilk kez duyuyorum.

@A F K

Orada sadece VAC demediginden eminim. Kaldi ki diger sorumu cevaplamamissiniz.
1642933161734.png

Verdigim baglantida ne yazdigini söyler misiniz? Paylasirken hesap adini sansürlemeyi unutmayin.

Girdim bağlantıya hesap şifre istedi girdim bu çıktı karşıma.

@A F K

Direkt olarak hile kullanimindan dolayi bir yasaklama uygulamislar. Eger bir yanlislik söz konusu degilse kaldirilmayacaktir. Bazen hesaplara telefon paylasimi nedeniyle de yasaklama uygulanabiliyor. O yüzden buranin icerigini atmanizi istedim.

Oyuna girip yukaridaki kirmizi yere tikladiginizda herhangi bir sey yaziyor mu peki? Muhtemelen aynisi yazacaktir diye düsünüyorum.

@A F K

Direkt olarak hile kullanimindan dolayi bir yasaklama uygulamislar. Eger bir yanlislik söz konusu degilse kaldirilmayacaktir. Bazen hesaplara telefon paylasimi nedeniyle de yasaklama uygulanabiliyor. O yüzden buranin icerigini atmanizi istedim.

Oyuna girip yukaridaki kirmizi yere tikladiginizda herhangi bir şey yaziyor mu peki? Muhtemelen aynisi yazacaktir diye düsünüyorum.

Cheats Engine kullandım ETS 2 para hilesi ondan olmus olabılır mı?
@A F K

Oyuna girip yukaridaki kirmizi yere tikladiginizda herhangi bir şey yaziyor mu peki? Muhtemelen aynisi yazacaktir diye düsünüyorum.

Oyuna girip bakayim.

@A F K

ETS 2'de hile kullanmayla CS: GO'dan yasaklama almazsiniz. Hilenin direkt oyunun kendisine enjekte edilmesi gerekir. Eger arka planda acik birakirsaniz en fazla sunucuya baglanirken VAC hatasi alirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı