CS:GO haksız yere VAC ban yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dosya Ekleri

• 1642935873655.png
    1642935873655.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 162
CS:GO'nun hile sistemi leş bundan 7 ay önce bende ban yemiştim ticket atsanda bir şey değişmiyor maalesef bu duruma alışman lazım.

CS:GO'nun hile sistemi leş bundan 7 ay önce bende ban yemiştim ticket atsanda bir şey değişmiyor maalesef bu duruma alışman lazım.

Çok fazla oyunum var onlara sıkıntı yaratmaz değil mi? CS:GO girmesemde olur yapacak bir şey yok.

Ben 2 aydır CS:GO girmiyorum. Hep farklı oyunlar giriyorum. Hiç hile kullanmadım çünkü virüslü ve VAC ban riski oldunu biliyorum ve oyun zevkinin içine ettiğini de bildiğim için hiç kullanmadım. Sabah PC'yi açtım Steam'dan bildirim geldi kalıcı VAC ban yemişim CS:GO'dan. Ne yapacağım yardım edin?
Ya önceden skin changer kullanılmışsınızdır.Ya da crack oyun indirmişsinizdir.Ya da oyun dosyalarını değiştirdiniz.

Çok fazla oyunum var onlara sıkıntı yaratmaz değil mi? CS:GO girmesemde olur yapacak bir şey yok.
Valve Anti Cheat tarafından korunan oyunlara erişimin sınırlı olur, diğer oyunlarda herhangi bir problem yaşamazsın ama hesap değerin öldü.

Ya önceden skin changer kullanılmışsınızdır. Ya da crack oyun indirmişsinizdir. Ya da oyun dosyalarını değiştirdiniz.

Crack oyun var. GTA san. Ondan mı?
Valve anti cheat tarafından korunan oyunlara erişimin sınırlı olur, diğer oyunlarda herhangi bir problem yaşamazsın ama hesap değerin öldü.

Yapacak bir şey yok artık. Ya kaldırırlar ya da kaldırmazlar. Kader.

Crack oyun var. GTA san. Ondan mı?

Yapacak bir şey yok artık. Ya kaldırırlar ya da kaldırmazlar. Kader.
Kaldırmazlar umudun olmasın, hile kullanmasan bile hesabını hiçbir şekilde paylaşmaman gerek. Ben hesabımı oyun indirmek için isteyen kuzenime bile vermiyorum ne olur ne olmaz diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı