CS:GO haksız yere verilen VAC Ban

başka programlar yüzünden ban yedim diyen çok kişi hatırlıyorum.

Diyen çok. Dedikleri ne kadar doğru ona bakmak lazım.

VAC sisteminin devreye girmesi için oyun dosyalarında değişiklik yapmanız, oyun dosyalarına hile enjekte etmeniz gerekir.

Başarım hilesinden dolayı bile yasaklama verilmiyorsa o zaman rastgele programlardan dolayı yasaklama almanız söz konusu olamaz.

VAC sisteminin çalışma mantığı ortada. Veritabanında tanımlanabilir hile tespit ederse yasaklar.

Bir bilgisayardan aynı anda 10 tane hesabın çalışmasını sağlayın bir program Valve tespit ettikten sonra ban atmaya başladı. Oynaması için hesabınızı birisine vermeniz bir sorun teşkil etmez ama kimse hile açmadığının garantisini size veremez.🤷‍♂️ Hesabınızda hile açılmadıysa VAC yemeniz imkansız gibi bir şey. Yapacağınız tek şey, bundan sonra kimseyle hesabınızı paylaşmamanız.

trolling den yemişsindir veya kötü iletişimden,ama benim arkadaşım da yemişti onunkini açmışlar.
Trollingten vac yenmez Vacın açılımı zaten Valve Anti Cheat.

VAC sisteminin devreye girmesi için oyun dosyalarında değişiklik yapmanız, oyun dosyalarına hile enjekte etmeniz gerekir.

Başarım hilesinden dolayı bile yasaklama verilmiyorsa o zaman rastgele programlardan dolayı yasaklama almanız söz konusu olamaz.

VAC sisteminin çalışma mantığı ortada. Veritabanında tanımlanabilir hile tespit ederse yasaklar.
Evet bir müdahale veya değişiklik durumunda banlıyorlar.

Başarı hilesinden ban gelmiyor. Zaten hiçbir işe yaramıyor eskiden rozet falan veriyordu ama şimdi o rozetleride vermiyor. Dediğin gibi olabilir ama birçok insan birden neden mouseumla ilgili programı hile sanmış desin ki? Hem ben 3. parti yazılımı ve hile programı kullanmamama rağmen ban yiyorsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir fikri olmadığından dolayı. O yüzden yasaklama aldığını sanan çok.

Makrolar bile VAC yasağına sebep olmuyor. Eğer hızlı ateş etme türünden makrolar kullanırsanız Overwatch'a düşmeniz, akabinde de oyun yasaklanması almanız mümkün.

Bende de türlü türlü programlar mevcut. Ben neden yasaklanmıyorum? Sistem kafasına göre yasaklıyorsa beni de yasaklaması gerekir.

Ya hocam inanın basit bir spray için bile macro kullanmayı tercih edecek olan birisi, neden hile açmasın? Bahane olarak görüyorum şahsen ben mouse programı yüzünden ban yediğini söyleyen insanları. Ayrıca oyunu herhangi bir şekilde üstünlük sağlayacak bir program, yazılım kullanıp ban yediğini söyleyen birisine şaşırmamak gerekiyor.

Geri
Yukarı