CS:GO hile çok var mı?

• Konuyu başlatan RSBRS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 147
  • Görüntüleme 13B

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO indireceğim ama dendiği kadar hile var mı? Yani 10 maç girsem 9'unda hile var mıdır?

Aslında tüm olay güven faktörüyle alakalı oyunda 2.5k+ saatim var. Seçkinlik biraz fark ettiriyor. Ben 2tane hesap 21 Level'e boostladım. 1I asıl hesabım yaptım. 2.ciyi işte öyle oyun içi 1gün 7gün ban yersem sıkılamayıp öbür hesabımla oynayayım diye yaptım. Şimdi bir tane daha 21Level'e boostluyorum. Zor değil 21Level yapmak sabır istiyor. Şu anki boostladım hesabı Silver'larla oynamak için açtım. Ve cidden söylüyorum karşıma hile gelmiyor. Çünkü güven faktörüm düşük değil toxic falan oynamıyorum. Asıl şu an kullandığım hesapta csmoney 1700TL envanter diyor. 3.5k saat 1ksı Boost. Karşıma hile gelmiyor. Bu her maç karşıma hile geliyor falanda falanda diyenler, hileci takım arkadaşları falan olabilir ya da toxic oynuyor olabilirler. Kanıtı burada Prime olmayan hesapla ilk zamanlar tamam hile geliyordu fakat güven faktörüm yükseldikçe ciddi ciddi hile yok gibi bir şey olmaya başladı 10maçta 1 falan geliyordur.
Envanterim olan hesapta artık hile gelmiyor bu arada

CS:GO indireceğim ama dendiği kadar hile var mı? Yani 10 maç girsem 9'unda hile var mıdır?

Abartı onlar kesinlikle. Belki 15 16 sv ye kadar gelir ama her 4 5 maçta bir. Sv 21'den sonra seçkin olduğunuz için en az 10 maçta bir denk gelir o da nadir. Oynayabilirsin. Ve önerim hile istemiyorsan dust 2 ve Inferno oynama overpass mirage vs. oyna hileler minimum seviyeye düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı