CS:GO hile durumu nedir?

5000 saatim var ve çok fazla hile geliyor. Neredeyse her 5 maçının en az 2'sine hile denk geliyor.
İşin garip kısmı ise, oyunda eşleştirme sistemi o kadar berbat ki.. Eskiden çok çok sağlamdı. Her şey oyun ücretsiz olduktan sonra oldu. Grubunda ne kadar yüksek saat olursa olsun karşıya illaki 100 küsür belki de çok daha düşük saatli adam geliyor ve tahmin et / garanti hile çıkıyor :D

Kardeşim keşke hile sorunu olsaydı sadece, şimdi CS:GO kitlesi iyice en kalitesiz kitle olma yolunda, ki zaten ezelden beridir öyleydi :) Şimdi rezillik konusunda kendisi ile yarışıyor. Ayrıca Valve olsun, Faceit olsun ortam rezalet. Öyle bir sistemleri var ki, inan bana Boosted kitleyi, hilecileri, ne kadar potansiyel tuhaf yaratıklar varsa onları besleyen bir sistem içindesin. Yani normal değil hiçbir şey. Ben geçtiğimiz günlerde Valve MM'de muted yedim, yani mikrafon yasağını layık gördü Valve bana...Tabi ben de delirdim. 2 sayfa yazı yazdım. Bu insanlar hiçbir şekilde gözlemlemiyorlar, herşeyi oyunculara bırakıyorlar. Yani seni reportlayanlar da oyuncu, izleyip vac ban yemene neden olanlar da oyuncular. Bak şu an bile düşününce sinirlerim bozuluyor. Ben genelde Solo giriyorum. Ve ne hikmet ise %96 düştüğüm takıma premade tipler geliyor en az 3 kişi...Adamlar hiçbir şekilde info vermiyor. Alıştım tabi bu duruma, ben de onlar gibi oynuyorum. Ama sonra ne oluyor ? Direkt küfürler, aşağılamalar gibi gibi konuşmaya başlıyorlar, ya da 3 tane rus girip her saniye başında o eşsiz kelimeyi tekrar ediyorlar, ve rusça konuşuyorlar. Sonra üzerine sen konuşmadığın için onların gözünde oyunu trolluyor oluyorsun, ya da toxic :D Seni bir maç da premade olan hepsi reportluyor. Bu durumu ben Valve'ye uzun uzun yazdım. Sonra mute mi kaldırdılar. Ama hemen üzerine eğlencesine MM gireyim dedim. Bu sefer 3 tane Türk geldi takıma, kendi aralarında helal, ah be felan. Ama yine sıfır info, sadece kendilerine helal felan işte. Sonra benim Türk olmadığımı bildiği halde döndü bana mikrafondan "senin a...... ..." dedi. Ben de olm siz manyak mısınız lan şimdi ben neden 3 tane daha report yiyeyim sizin yüzünüzden, hadi bye" deyip oyunu terk edip yarım saat ban yedim. Eğer sen arkadaşların ile girersen bu konular da sıkıntı yaşamazsın, ama hile bol bol devam ediyor MM sunucularında. Faceit oynayabilirsin, en azından hile olma olasılıkları MM'e göre çok fazla düşük...

Deneme amaçlı hile aldım 1 Ay sürelik ban yemiyorum insanların yerlerini falan görüyorum ilk etapda karşı tarafı aciz olduğunu düşünüp anlık mutluluk yaşıyorsun sonra bunun gerçek mutluluk olmadığını anladığın zaman oyunu bırakıyorsun. Ban yemediğim halde 1 Hafta oynayabildim. Şuan valorant iyi gidiyor. En sevdiğim özelliği ise küfür hakaret edildiği anda ceza yiyorsun. Küfürbaz karaktersiz insanlar bu yüzden pek barınamıyor.

Supreme Global herkes hile açıyor, Global'de adam gördüm daha yeni başlamış bütün rozetlerden almış anlaşılmasın diye, hala da oynuyor banlamıyorlar.

Belki aynı kişidir.
Bizim takım da supreme e biz niye vuramıyoruz o şekilde. Valla Türk geliyor ya karşı takıma tamam kesin biri hiledir diyoruz hep maçın başında. Artık daha Dust 2 girmem ya böyle zaman kaybından başka bir şey değil.

Ne iştir ki oyunda 500 saatim var MG2'yim ve hileye maksimum 1-2 kere denk geldim. Ayrıca bir arkadaşım hile açtı beraber girdik oynadık ban yemedi Steam hesabını bildirdim kullandığı hilelerin adına kadar bilgileri verdim VAC yedi. Ha birde prime'ı olmayanlar hileye denk geldim yazmasın lütfen.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı